Mobil Hayat & Mobil Ödemeler; Kurumsal Şirket & Startup İşbirliği Etkinliğindeydik - Moblobi.com
Moblobi.com'dan Haberler

Mobil Hayat & Mobil Ödemeler; Kurumsal Şirket & Startup İşbirliği Etkinliğindeydik


Digital Talks tarafından düzenlenen Mobil Hayat & Mobil Ödemeler; Yeni Ekonominin İtici Gücü: Kurumsal Şirket & Startup İşbirliği başlıklı etkinlik İş Kulede gerçekleşti.

Katılımcı sayısının oldukça yüksek olduğu etkinlikte konuşmacılar, Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Müdürü, Mehmet Fahri Can; Türkiye İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak; Türkiye İş Bankası İnovasyon Birimi Müdürü Ceren Sayar; Yuvarla Kurucu Ortağı Emre Danacı ve Buy Buddy Kurucu Ortağı Ersel Gökmen’di.

Mobil Hayat & Mobil Ödemeler başlıklı ilk oturumda İş Bankası özelinde yapılan işler konuşuldu. Yeni Ekonominin İtici Gücü: Kurumsal Şirket & Startup İşbirliği başlıklı ikinci oturumda ise hem katılımcı start-up’lar hem de Türkiye’de mevcut start-up’ların, büyük markaların inovasyonlarına nasıl destek verebilecekleri tartışıldı. Yuvarla ve BuyBuddy kendi startup hikayelerini anlattı.

Şu an start-up’ların büyük şirketlerle işbirliklerini ana olarak Fintech’lerde görüyoruz. Ancak önümüzdeki dönemde diğer alanlarda da markaların start-up’lara ilgisi artacak gibi duruyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı