Teknolojiye Yön Verenler İstanbul’da Buluşacak!

Teknolojiye Yön Verenler İstanbul'da Buluşacak!

Dijital dönüşüm, dünya çapında hızla başladı ve aynı hızla yayılmaya devam ediyor. Dünya gündeminden düşmeyen dijital dönüşüm, IoT EurAsia Zirvesi ile masaya yatırılıyor olacak. Peki neler olacak, neler konuşulacak? İşte detaylar…

IoT EurAsia Zirvesi nedir?

Moblobi.com olarak bu yıl bizim de partnerleri arasında yer aldığımız IoT EurAsia Zirvesi, 11 Şubat 2020’de 3. kez İstanbul’da gerçekleşiyor olacak. Zirvede finans, sanayi, sağlık, enerji, ulaşım, kamu gibi pek çok sektörlerde, dijital dönüşümün nasıl gerçekleşebileceği; dünyada bu değişimde önemli rol oynayan liderlerin gözü ile değerlendiriliyor olacak.

2020 Yılından Neler Beklemeliyiz?

Dünya genelinde kişi başına üçten fazla IoT cihazı düşüyor. Bu durum da elbette ki şirketleri daha yüksek karlılık elde etmek için bu alana yatırım yapmaya teşvik ediyor. 2020 yılına girerken IoT yani bilinen diğer adıyla nesnelerin interneti; teknolojinin çok daha evrensel uygulamalarını sürmeye yardımcı oluyor olacak ve daha çeşitli liderleri yakalayacak. IoT ’nin kararlı ve hızlı yayılışı ise, 2020’de tüm endüstrileri etkileyecek. Böylece dijital dönüşüme erken katılan firmalar büyüyerek, uluslararası arenada kendilerini çok daha fazla ön plana çıkarmaya başlayacak. Küresel dönüşüme ayak uydurabilmek için ise sektörler arası işbirlikleri büyük önem taşımaktadır.

Zirvede kimler yer alacak?

Moblobi.com olarak partnerleri arasında yer aldığımız IoT EurAsia Zirvesi; Abdi İbrahim, Schneider Electric, Arçelik, Borusan, BMC, Brisa, Doğus Teknoloji, Coca Cola, Eczacıbaşı, LC Waikiki, Enerjisa, Mercedes-Benz Turk, Panasonic, Oyak Renault, Petrol Ofisi, THY, Sanayi Bakanlığı, Tofaş, Vestel, Tubitak gibi sektör lideri olan firmalar ile gerçekleşecek. Zirvenin 2020 versiyonu ise, sektördeki yeni trendlerini kaçırmak istemeyenler için; ortaklık ve yatırım fırsatları bulabilecekleri bir ortam sunacak.

Konu başlıkları ve konuşmacılar kimler olacak?

Zirvedeki konu başlıkları arasında; IoT Platformu Seçimi, Blockchain, Akıllı Üretim Çözümleri, Bağlı Risk – Güvenlik Zorlukları, Beklenen IoT Trendleri, Bulut Hizmetleri, Yapay Zeka’nın Geleceği gibi konu başlıkları yer alıyor olacak.

Zirve; sektör profesyonellerini, üst düzey yöneticileri, uluslararası konuşmacıları, en ilgi çekici ve yenilikçi fikirleri İstanbul’da üçüncü kez buluşturacak. Zirve;  Akıllı Şehirler; Blockchain ve Yapay Zeka; IoT x Güvenlik, 5G, Telekomünikasyon, Bulut olmak üzere  3 ana oturumdan oluşacak. Zirvenin en ilgi çeken içeriklerinden birisi de, vaka analizlerinin yapılacağı workshop toplantıları olacak.

IoT EurAsia Zirvesi ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

Moblobi.com olarak bu yıl bizim de partnerleri arasında yer aldığımız IoT EurAsia Zirvesi; 11 Şubat Salı günü Radisson Blu Şişli’de gerçekleşiyor olacak.

IoT EurAsia, Londra merkezli olan Worldwide Partnerships firması tarafından, IoT yani nesnelerin interneti konusunda medyanın yüksek katılımı ve sektörün lider isimleri ile düzenlenen uluslararası bir platform. Eğer daha detaylı bilgi almak veya kayıt olmak isterseniz web sitesini de ziyaret edebilirsiniz: https://iot-eurasia.com/tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir