Teknolojiye Yön Verenler İstanbul’da Buluşacak!

Dijital dönüşüm, dünya çapında hızla başladı ve aynı hızla yayılmaya devam ediyor. Dünya gündeminden düşmeyen dijital dönüşüm, IoT EurAsia Zirvesi ile masaya yatırılıyor olacak. Peki neler olacak, neler konuşulacak? İşte detaylar…

IoT EurAsia Zirvesi nedir?

Moblobi.com olarak bu yıl bizim de partnerleri arasında yer aldığımız IoT EurAsia Zirvesi, 11 Şubat 2020’de 3. kez İstanbul’da gerçekleşiyor olacak. Zirvede finans, sanayi, sağlık, enerji, ulaşım, kamu gibi pek çok sektörlerde, dijital dönüşümün nasıl gerçekleşebileceği; dünyada bu değişimde önemli rol oynayan liderlerin gözü ile değerlendiriliyor olacak.

2020 Yılından Neler Beklemeliyiz?

Dünya genelinde kişi başına üçten fazla IoT cihazı düşüyor. Bu durum da elbette ki şirketleri daha yüksek karlılık elde etmek için bu alana yatırım yapmaya teşvik ediyor. 2020 yılına girerken IoT yani bilinen diğer adıyla nesnelerin interneti; teknolojinin çok daha evrensel uygulamalarını sürmeye yardımcı oluyor olacak ve daha çeşitli liderleri yakalayacak. IoT ’nin kararlı ve hızlı yayılışı ise, 2020’de tüm endüstrileri etkileyecek. Böylece dijital dönüşüme erken katılan firmalar büyüyerek, uluslararası arenada kendilerini çok daha fazla ön plana çıkarmaya başlayacak. Küresel dönüşüme ayak uydurabilmek için ise sektörler arası işbirlikleri büyük önem taşımaktadır.

Zirvede kimler yer alacak?

Moblobi.com olarak partnerleri arasında yer aldığımız IoT EurAsia Zirvesi; ‘nin sponsorları arasında Vodofone, Hitachi, TrioMobil, ABB, Ankaref, Asus, Wipelot, SadeLabs, Zebra, Sistemkoin, DTB Digital, Canias, Sistematik, gibi firmalar yer alıyor. Zirve, Acıbadem, Arçelik, Ağaoglu, BMC, BASF, Coca Cola, Borusan, Digitürk, Denizbank, EY, Enerjisa, Havelsan, İş Bankası, Hepsiburada, Hattat, Honda, Hitachi, Karsan, ING, LCWaikiki, Kibar Holding, Mitsubishi, Mercedes-Benz, Otokoç, Panasonic, Opet,  Pegasus, Socar, Siemens, Şişecam, THY, TEB, Tüpraş, Turkcell, Toyota, Tofaş, Vodafone, Vestel, Zorlu Enerji ve Volvo gibi birçok firmaya da ev sahipliği yapıyor.

Zirvenin 2020 versiyonu ise, sektördeki yeni trendlerini kaçırmak istemeyenler için; ortaklık ve yatırım fırsatları bulabilecekleri bir ortam sunacak.

Konu başlıkları ve konuşmacılar kimler olacak?

Zirvedeki konu başlıkları arasında; IoT Platformu Seçimi, Blockchain, Akıllı Üretim Çözümleri, Bağlı Risk – Güvenlik Zorlukları, Beklenen IoT Trendleri, Bulut Hizmetleri, Yapay Zeka’nın Geleceği gibi konu başlıkları yer alıyor olacak.

Zirve; sektör profesyonellerini, üst düzey yöneticileri, uluslararası konuşmacıları, en ilgi çekici ve yenilikçi fikirleri İstanbul’da üçüncü kez buluşturacak. Zirve;  Akıllı Şehirler; Blockchain ve Yapay Zeka; IoT x Güvenlik, 5G, Telekomünikasyon, Bulut olmak üzere  3 ana oturumdan oluşacak. Zirvenin en ilgi çeken içeriklerinden birisi de, vaka analizlerinin yapılacağı workshop toplantıları olacak. Ayrıca yuvarlak masa toplantıları ile katılımcılara, sektör lideri firmalarla bire bir görüşme fırsatı sağlayacak.

IoT EurAsia Zirvesi ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

Moblobi.com olarak bu yıl bizim de partnerleri arasında yer aldığımız IoT EurAsia Zirvesi; 11 Şubat Salı günü Radisson Blu Şişli’de gerçekleşiyor olacak.

IoT EurAsia, Londra merkezli olan Worldwide Partnerships firması tarafından, IoT yani nesnelerin interneti konusunda medyanın yüksek katılımı ve sektörün lider isimleri ile düzenlenen uluslararası bir platform. Eğer daha detaylı bilgi almak veya kayıt olmak isterseniz web sitesini de ziyaret edebilirsiniz: https://iot-eurasia.com/tr/

Etiketler
Moblobi

Moblobi

Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı