Moblobi.com olarak Paydaşları Arasında Yer Aldığımız Gilt Akademi, Girişimcilik Ekosistemini GİLT Akademi17’de Buluşturuyor!

Kadir Has Üniversitesi Girişimci İnovatif Liderler Takımı’nın geleneksel hale getirdiği ve bu yıl altıncısı düzenlenecek olan GİLT Akademi her sene olduğu gibi bu sene de Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde 6-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

“Türkiye girişimcilik ekosistemini her sene bir odakta buluşturan akademi!” sloganıyla yola çıkılan etkinlikte “Dijital, E-Ticaret, Data Mining, Cyber Security, IoT, Mobil, SaaS, Sosyal Medya, Girişim Sermayesi ve Melek Yatırım” konuları ele alınırken zengin içerikli oturumlar ve paneller ile birlikte Startup Arena ve speed networking aktiviteleri de katılımcılara seçenek olarak sunulacak.

Moblobi.com olarak destekçileri arasında bulunduğumuz etkinlikte sunumuzu izlemek ve Startup Arena’da standımızı ziyaret etmek isteyenleri 8 Nisan’da Kadir Has Üniversitesi’ne bekliyoruz.

Bilet almak için hemen tıklayın.

Etkinlikle ilgili öne çıkan bilgiler:

3 gün sürecek akademide, Türkiye’den sektörünün önde gelen isimleri 2017 yılında da konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak. Fuaye alanında etkinliğe sponsor olan firmaların standları yer alacak. Akademi boyunca sunulacak ücretsiz WiFi ile katılımcıların sosyal medyada paylaşım yapmaları desteklenecek olan etkinlikte; 2017’de ilk kez kullanılması planlanan etkinliğin mobil uygulaması sayesinde sponsor kurumların katılımcılar ile rahatlıkla etkileşime geçebilmesi sağlanacaktır. 2017 yılında da istenilen konuşmacı ile buluşma imkanı sağlanacaktır.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı