Geleceğin Akıllı Teknolojileri Smart Future Expo’da!

Smart Future Expo, 14 – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Geleceğin Akıllı Teknolojileri’nin ele alınacağı bu önemli zirvede Moblobi.com olarak biz de standımız ile yer alıyor olacağız.

Smart Future Expo’da Neler Konuşulacak? Kimler Yer Alacak?

“Dönüşerek Daha Güçlüyüz” sloganıyla gerçekleşecek Smart Future Expo, Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliklerinden biri. Zirve’de yapay zeka, IoT, büyük veri, bulut bilişim gibi geleceğin dünyasını şekillendiren teknolojiler konuşulacak; geleceğin akıllı teknolojileri ile sözkonusu teknolojilerin ülkemizin şehirleri ve sanayisine getireceği yenilikler ele alınacak.

Smart Future Expo 2018, ASKON tarafından düzenleniyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Valiliği, İstanbul Ticaret Odası (İTO), Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET), Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu (MAKFED) ve Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği (ENOSAD) tarafından destekleniyor. Bu dev organizasyonda, bakanlıklar, yerel yönetimler, üniversiteler ve sektör lideri firmalar yerlerini alıyor olacaklar.

Smart Future Expo Zirve ve Sergisi; sektör lideri firmaların işbirliği ile akıllı gelecek ekosistemini kurgulamayı hedefliyor. Türkiye’deki sanayici, iş dünyası temsilcileri, yerel yöneticileriyle; geleceğin teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcılarının buluşmasını sağlayan en kapsamlı organizasyon olma özelliğini taşıyor.

Bu önemli zirvenin ilki geçtiğimiz yıl Eylül ayında gerçekleşmişti. Bu yıl olduğu gibi geçen yıl da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen zirveye birçok farklı sektör ve bölgeden 130 kurum ve kuruluş katılım göstermiş; aynı zamanda 6.000’in üzerinde profesyonel tarafından ziyaret edilmiş.

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı “‘Geleceğin Akıllı Teknolojileri” etkinliği olma ünvanını taşıyan “Smart Future Expo Zirve ve Sergisi”, hem sergi alanında hem de eş zamanlı düzenlenen konferans alanında ekonominin yarınına ışık tutan bir platform oluşturuyor. Etkinlikte Akıllı Teknolojiler çatısı altında, Akıllı Şehirler, Sanayinin Dönüşümü  ve Girişimcilik temaları eş zamanlı olarak işleniyor. Yazılım, Bilişim, Şehircilik, Elektronik sektörleri başta olmak üzere gelişen Yapay Zeka, Büyük Veri, IoT, Bulut Bilişim, gibi geleceğin dünyasını şekillendirecek konulara da odaklanılıyor.

Smart Future Expo hakkındaki önemli detaylar neler? Zirveye nasıl katılabilirsiniz?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2Sonraki sayfa
Etiketler

Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı