Moblobi.com Olarak Destekçileri Arasında Olduğumuz FuckUp Nights Istanbul 19 Ekim’de!

FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket… Etkinliğin felsefesi ise, hiç başlamadığınız projelerde başarısız olma olasılığınızın %100 garantili olmasında yatıyor.

Başarısızlıkların başarı hikayelerinden daha öğretici olduğuna inanarak; profesyonellerin çoğunun o görkemli girişimlerini ilk denemelerinde yapmadıkları gerçeğinden hareketle düzenlenen FuckUp Nights’da konuşmacıların en trajikomik batış hikayelerini dinleyecek, bira içerek de networking yapılabildiğine tanıklık edeceksiniz.

Etkinlikte, 3 “fuckuppreneur” projelerini, neleri yanlış yaptıklarını, bu yanlışlardan neler öğrendiklerini ve şimdi olsa neyi farklı yaparlardı sorularına cevap olacak hikayelerini paylaşacak.

19 Ekim’de 18:30-21:30 arasında gerçekleşecek etkinliğe Kolektif House (Levent) ev sahipliği yapacak. Farklı ve keyifli olacak  FuckUp Nights Istanbul’a katılmak isteyenler kayıt olmaya başladı, ücretsiz olarak katılmak için hemen tıklayın.

Etkinlik afişinden de anlaşılacağı üzere Moblobi.com olarak biz de 19 Ekim’de düzenlenecek FuckUp Nights Istanbul’u destekleyenler arasında yerimizi aldık 🙂 Keyifli ve güzel bir etkinlik olacağına eminiz ve sizi de bekliyoruz 🙂 Etkinlikte sonrası gerçekleştireceğimiz röportajlarımızı da sizinle paylaşacağız, takipte kalın…


Unutmayın: 19 Ekim Perşembe 18:30 – 21:30 arasında Kolektif House Levent’te FuckUp Nights Istanbul’a bekliyoruz. Buraya tıklayın, hemen katılın.

Facebook’tan hemen kayıt olmak isteyenler buraya tıklayın.


FuckUp Nights Istanbul’u Facebook’ta takip etmek için tıklayın.

FuckUp Nights Istanbul’u Twitter’da takip etmek için tıklayın.

FuckUp Nights Istanbul’u Instagram’da takip etmek için tıklayın.

FuckUp Nights Istanbul’un geçmiş etkinlik videolarını izlemek veya Youtube kanalını takip etmek için tıklayın.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı