"Dijital’de Nasıl Gelir Yaratırım" Etkinliğimiz Gerçekleşti! - Moblobi.com
Moblobi.com'dan Haberler

“Dijital’de Nasıl Gelir Yaratırım” Etkinliğimiz Gerçekleşti!


Girişimcilerden, büyük ölçekli firmalara kadar pek çok kişinin ana amacı düşük bütçelerle etkin pazarlama yöntemlerini keşfetmek… Dijitalde nasıl gelir yaratacağınızı ve etkili dijital reklam modellerini 21 Aralık’ta 19:00-21:30 saatleri arasında Levent eOfis’te gerçekleştirdiğimiz “Dijital’de Nasıl Gelir Yaratırım?“etkinliğinde tartıştık.

Moderatörlüğünü Moblobi.com olarak bizim yaptığımız; CRM Medya‘dan Ramazan Becer, Maxad‘dan Özgür EkinciWebtures‘dan Kaan Gülten ve Reklamstore‘dan Fatih Işık‘ın konuşmacı olarak yer aldığı ve pek çok bilgi ve ipucunu bizimle paylaştığı etkinlik, oldukça verimli geçti.

Konuşmacılar ve katılımcılar ile birlikte interaktif olarak geçen ve networking imkanı sağlayan etkinlikte; dijitalde gelir yaratma modelleri, dijitalde etkin reklam nasıl yapılır, sosyal medya ve google reklamları, adsense, alternatif reklam networkleri, girişimcilere tavsiyeler ve daha pek çok konuda konuştuk. Etkinliğimizde öne çıkan maddeleri ve etkinliğe ait videoya çok yakında bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı