Dijital Dönüşüm ve IoT Zirvesinde Neler Tartışılacak?

Dijital teknolojiler ülke ekonomilerinin küresel ölçekte rekabet edebilmeleri için önemli unsurlar arasında yer alıyor. Dijital teknolojilerle ilgili ar-ge sürecini tamamlayarak üretim aşamasına getiren yani üretim süreçlerini dijitalleştirebilenler ise başarılı bir dijital dönüşüm gerçekleştirebilmiş oluyorlar. Bu da işletmelerin yeniden yeniden şekillenmesini sağlıyor. Gerçekleştirilen bu dijital dönüşümü sağlayabilen ülkeler ise küresel rekabette büyük bir üstünlük ve önemli bir avantaj elde ediyorlar.

Dijital dönüşüm endeksine (2017) bakıldığında, Amerika,İngiltere, Güney Kore, Hong Kong, İskandinav ülkeleri gibi ülkeler üst sıralarda yer alıyorlar. Ülkemizde de dijital ekosistemi güçlendirecek önemli adımlar atılıyor. Dolayısıyla Türkiye de dijitalleşme yolunda hızla ilerliyor.

Moblobi.com olarak basın destekçisi olduğumuz IotEurasia’da neler olacak?

Ülkeler açsından oldukça önemli olan dijital dönüşüm, 9 Nisan 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan IotEurasia etkinliğinde masaya yatırılıyor olacak. Moblobi.com olarak biz de basın destekçileri arasında yer aldığımız etkinlikte pek çok farklı ülkeden gelen sektör liderleri buluşacak. Worldwide PartnerShip London tarafından düzenlenen IotEurasia, 2.kez İstanbul’da gerçekleşecek. Peki Dijital Dönüşüm / IoT Zirvesi’nde neler tartılışacak, kimler katılacak bir göz atalım:

Öne çıkanlar:

Etkinlikte aşağıdaki konu başlıkları ön plana çıkıyor olacak.

  • Yapay Zekanın Bugünü ve Yarını
  • Makinelerin Haberleşmesi ve Robotlaşma
  • Yıkıcı Teknoloji Trendleri İş Yapışınızı Nasıl Etkiliyor?
  • Risk 4.0
  • Akıllı Üretim Çözümleri
  • IOTA nedir? IoT‘de Nasıl Kullanılır?
  • Dijital Teknolojiler ile Rekabet Gücü Yaratın
  • Karar Süreçlerinizde Veri Kullanımı
  • Dijitalleşmede Hayal vs Gerçek! Doğru Strateji Yakalama Yolları
  • Dijitalleşme‘den Maximum Verim Elde Etme Yöntemleri

Kimler katılıyor:

IotEurasia etkinliği 20 ülkeden farklı konuşmacıları, 30’dan fazla iş ortağını ve 500 katılımcıyı ağırlıyor olacak.

Katılımcı profili:

Etkinlikte sektördeki üstdüzey teknoloji yöneticileri bir araya geliyor olacak. Bu etkinliğe katıldığınızda bir araya geleceğiz katılımcı profilleri arasında CTO, CIO, CDO, IT Müdürleri, IT Direktörleri, Satış ve Pazarlama Yöneticileri, İş Geliştirme Yöneticileri yer alıyor.

Buluşabileceğiniz firmalar:

IotEurasia etkinliğinde buluşabileceğiniz firmalar arasında Temsa, Schneider Electric, Brisa Bridgestone, Ankaref, Coca Cola, Trio Mobil, Alp Havacılık, Wipelot, DHL, Vestel, Decathlon, MBIS, Intel, Prometeon Tyres, Yazıcıoğlu, Gübretaş, Denizbank, BMC, İş Bankası, BASF, Borusan Otomotiv, Yıldız Holding, Aksigorta, Çelik Motor, Unilever, Maxion Wheels, Eczacıbaşı, Sertrans Lojistik, Petrol Ofisi, PepsiCO, Zurich Sigorta, ABB, Toyotetsu, KKB, LC Waikiki, EY, Silk&Cashmere, Enerjisa, Atasay, TIM, Domino’s Pizza, Pegasus, Hepsiburada, Zorlu Enerji yer alıyor.

Moblobi.com olarak bizim de basın destekçileri arasında yer aldığımız etkinlikte; hem yerli hem de uluslararası lider konuşmacılardan sunumlar dinleyebilir ve açık oturumlara katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra 60 dakikalık odaklı workshop oturumları ile de yöneticilerle bir araya gelerek fikir alışverişi yapabilirsiniz. Etkinlikte ayrıca kokteyl resepsiyonu, öğle yemeği, kahve araları gibi gün boyunca sürecek aktivitelerde de networking imkanı bulabilirsiniz.

Peki etkinliğe nasıl katılabilir ve nasıl kayıt olabilirsiniz? Firma olarak nasıl yerinizi alabilirsiniz? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Onur AYDIN

Onur AYDIN

Yeni Dünya insanlarına... Moblobi: https://moblobi.com/author/onur-aydin/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı