Komik Sürücü Yorumlarıyla Yandex Navigasyon!

Yasemin’in Mobil Uygulamaları köşesinde bugün Yandex Navigasyon var. Hepimizin sıkça kullandığı navigasyon uygulamasına bugün sizin için köşemde yer veriyorum.

Yandex Navigasyon en güncel yol durumu bildirirken, boş park yerlerini de göstererek her gün milyonlarca kişiye trafikte yardımcı oluyor. Trafikte olup yol bilmeyen sürücüler için kesinlikle kullanılması gereken bir uygulama.

Yandex Navigasyon aynı zamanda sosyal bir platform da  sunuyor. Kullanıcılar haritalar üzerine yorum yazabiliyor ve böylece sürücüler yollardaki kazı çalışmaları, trafik sıkışmaları, kazalar veya farklı durumlar konusunda birbirlerini haberdar edebiliyorlar. Bunun dışında yoğun trafikte bunalan sürücülere komik trafik yorumları da eğlenceli bir alternatif oluyor. okuyarak keyifli zaman geçirebiliyorlar. Hatta sosyal medyada da sıklıkla bu komik trafik yorumları paylaşılıyor ve dilden dile dolaşıyor. İşte bunlardan birkaçı:

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler
Yasemin Nasır

Yasemin Nasır

Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisi. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi'nde Spor Yönetimi okuyor. Sporu seviyor ve antrenörlük yapıyor. Mobil uygulamalar deneyimlemek ise ilgi alanları arasında... Moblobi.com'da YASEMİN'İN MOBİL UYGULAMALARI köşenizi yazıyor :) Yasemin'i sosyal medyada da takip etmek isterseniz: Instagram: https://www.instagram.com/yaseminnasir/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı