Yabancı Dil Öğrenmenin Yeni Yolu Mobil Uygulamalar! - Moblobi.com
Mobil

Yabancı Dil Öğrenmenin Yeni Yolu Mobil Uygulamalar!


Yabancı dil genellikle birçok kişinin hala ortak sorunu. Öğrenciyken yabancı kaynaklardan bilgi sağlarken; çalışırken müşterilerle anlaşırken; günlük hayatta karşılaştığımız yabancılarla iletişimimizde her zaman bir çözüm yolu arar dururuz. Translate uygulamaları, sözlükler derken farklı yöntemlerle bu sorunun üstesinden gelmeye çalışırız. Şimdi sizi bir yöntemle daha tanıştıralım. Yabancı dil öğrenmenizi kolay hale getiren mobil uygulamalardan bu konuda yararlanabilirsiniz. Bunlardan biri de Babbel adı verilen bir uygulama…

Babbeluygulamasında şu an yedi dil mevcut. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca ve İsveççe. Bu yedi dilden hareket ederek, istediğiniz herhangi bir dili seçebiliyorsunuz. Uygulama kullanıcılara istedikleri yabancı dili öğrenebilecekleri farklı seçenekler sunuyor.

Yabancı dil öğrenmek isteyenlere bir alternatif olan uygulamayı indirmek güvenli. Üstelik iddiası da 3 haftada öğrenebileceğiniz yönünde. Yalnız şunu da belirtmek gerekir ki: bir haftalık ücretsiz deneme süresinden sonra ücretli olarak hizmet veriyor.

İçerisinde bulundurduğu birçok farklı yöntem ve egzersizle kullanıcılarına farklı yöntemleriyle dil öğretmeye çalışıyor. Farklı yaş, cinsiyet, anadil, eğitim ve sosyal şartlara sahip olan bir uygulama. Özellikle yabancı ülkelerde öğrenciler tarafından sevilen ve popüler olan bir uygulama olmuş.

Yabancı dili öğrenmeyi kolaylaştıran bu mobil uygulamalarda ne tip egzersizler var? Bu uygulamalar size nasıl bir fayda sağlar? Kusurları neler?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı