Yabancı Dil Öğrenmek İsteyenler için Ücretsiz Yöntem!

Ücretsiz kullanabileceğiniz ve kolaylıkla dil öğrenmenizi sağlayan bir uygulama da mevcut.

Geçmişten günümüze, insanlar birbirlerini anlamak için iletişim kurmak zorundalar. Her ne kadar şu sıralar iletişim için sosyal medya tercih ediliyor olsa da; bizler için en güzel iletişim aracı her zaman için sözlü iletişim. Ancak çoğunlukla yurt dışına çıktığımızda sözlü iletişim kurmak bizleri zorluyor. Hatta birçoğumuz farklı diller öğrenebilmek için kurslara gidiyor; imkanlarımız dahilinde yurtdışına çıkıyoruz. Yabancı dil öğrenmeyi sağlayan mobil uygulamalar da mevcut. Bunlar farklı tekniklerle dil öğrenmenizi sağlıyorlar. Ücretsiz kullanabileceğiniz ve kolaylıkla dil öğrenmenizi sağlayan bir uygulama da mevcut. İşte detaylar…

Ücretsiz yabancı dil öğrenmenizi sağlayan uygulama hangisi?

Günümüz dünyası artık çok daha global. Hem işimiz hem eğitim hayatımızda farklı diller konuşan insanlar ile biraraya gelmek zorunda kalıyoruz. Bu sebeple yabancı dil öğrenimi çok daha önemli bir hale geldi. Bunu kolaylaştıran mobil uygulamalar da mevcut. Bunlardan biri de ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve çok kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlayan Fun Easy Learn uygulaması. Bu uygulama sunmuş olduğu diller ve çok sayıda kelime ile iletişim kurmayı kolaylaştırıyor.

Fun Easy Learn’ün 34 dil seçeneği bulunuyor. Bu özelliği ile de global bir dil öğrenme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Yabancı dil öğrenme konusunda ilk akla gelen uygulamalardan olan Duolingo temelleriyle kurulmuş olduğu söylenebilir. Uygulamada kelimeler görsellerle destekleniyor. Böylece yabancı dil öğrenmek çok daha da kolay ve eğlenceli hale gelmiş oluyor.

Uygulama, ödül tabanlı ve oyun havasında sunduğu içerikler ile sıkılmamanızı da sağlıyor. Fun Easy Learn uygulamasının amacı dünyanın her yerindeki insanlara anadillerinden farklı bir dil öğrenme şansı vermek. FunEasyLearn her yaşa ve kitleye uygun olduğu için çocuklara da güvenle kullandırabiliyor.

Uygulama içeriğinde hangi ilginç özellikler var?

Uygulamanın içeriğine değinecek olursak; uygulamanın en önemli özelliklerinden biri akılda kalıcılığı destekleyen el ile çizilmiş görseller bulunuyor olması. Ana dili İngilizce olan kişiler tarafından doğru çeviriler ve telaffuzlar uygulamanın artılarından.

FunEasyLearn‘ü indirdikten sonra üç bölüm önünüze geliyor. Alfabe, Kelimeler ve Cümleler. Günlük konuşmalardan, spor, şehir, sağlık, moda gibi bir çok geniş kesime hitap eden mobil uygulama sesli destek de veriyor. Böylece kelimelerin telaffuzlarını da rahatlıkla öğreniyorsunuz.

Fun Easy Learn uygulaması kullanıcılarına; okuma kuralları, 6.000 kelime ve ayrıca 5.000 kelime öbeği içeren alfabe sunuyor. Uygulamada özellikle en çok kullanılan 3.000 kelimeden ilham alınmış. Yabancı dil seçenekleri arasında Ingilizce, Ispanyolca, Çince, Fransızca ve Rusça gibi oldukça geniş bir seçenek de bulunuyor.

Peki uygulamanın en büyük artısı ne? Ücretli ve ücretsi kullanım arasında ne gibi farklar var? Özellikle internetin olmadığı ortamlarda veya interneti olmayanlar için ne gibi bir avantaj yaratıyor? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler

Büşra Öztürk

Büşra Öztürk

Merhaba, ben Büşra. Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum. Gelişen dünyamızdaki dijitalleşmeye entegre olmaya çalışan, gezmeyi, okumayı ve araştırmayı seven bir bireyim. Güncel haberlerden haberdar olmak için sizleri Moblobi köşeme bekliyorum. https://moblobi.com/author/busra-ozturk/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı