Ücretsiz Müzik Uygulamaları Arasına Shazam’da Katıldı!

Bir süredir gündemi meşgul eden konulardan olan Apple’ın, müzik tanıma uygulaması olan Shazam’ı satın almasıyla ilgili çıkan haberler doğrulandı. Apple’ın Shazam’ı satın almak için bazı girişimlerde bulunduğu bir süredir konuşulan konulararasındaydı.Ve nihayet beklenen o an gerçekleşti. Hatta Apple, aldığı bu kararı Aralık 2017’de duyurmuştu. Şimdi ise durum resmileşti diyebiliriz.

Uygulama kullanıcıları arasında oldukça popüler…

UygulamaApple’ın App Store başlangıcında ve üst kısımlarında yer alan ilk uygulamalardan birini oluşturuyordu ve arama ile kullanılan bir hizmeti uygulamaya çevirmişti. Apple’ın resmi olarak Shazam’ı bünyesi içerisine almasıyla yapabileceği pek çok seçenekte ve ilgi çekici düzeyde seçenekler de bulunuyor. Google’ın Pixel 2 ve Pixel 2XL telefonları, ortam dinleme seçeneğinin kullanıcılar için kullanıma sunulması ile telefondan kaynaklanmayan sorun bile etrafta çalan ses veya herhangi bir müziği bile telefon ekranlarınızda gösterebiliyor.

Peki bizlere başka hangi özellikleri sunuyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı