Samsung'un Beklenen Katlanan Telefonu: Galaxy S8! - Moblobi.com
Mobil

Samsung’un Beklenen Katlanan Telefonu: Galaxy S8!


Samsung’un beklenen katlanabilir telefonu 2017 sonbaharında piyasada olabilir

Samsung’un merakla beklenen telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8 plus 29 Martta tanıtılacak. Akıllı telefonların görüntüleri sızan haberler nedeniyle net şekilde biliyor. İnce yapısıyla farklılaşıyor. Katlanabilir telefonlar ise şiketin 2017 sonuna doğru atak yapmaya çalışacağı bir diğer alan. Taşınma kolaylığı ve büyük ekran alternatifiyle birçok yeni faydayı yaratmayı amaçlıyor.

Galaxy S8’in 5.8 inç, Galaxy S8+’ın ise 6.2 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Ekran büyüklüğü artmasına rağmen telefon büyüklüğü benzerlerine oranla aynı kalacak. Şirketin uzun yıllardır OLED ekranlarla yaptığı çalışmaların artık sonuçlarını vermesi bekleniyor. Güney Kore basını katlanabilir telefonun ilk olarak sonbaharda piyasada olacağını bildiriyor.

Katlanabilir telefonun en kaliteli şekilde üretilmesi ve üst sınıfı hedeflemesi bekleniyor. Samsung’un binlerce prototipi operatörlerle test edeceği belirtiliyor. Samsung’un son kararını bu testler sonucunda vermesi bekleniyor.

Çinli telefon üreticilerinin aynı dönemde katlanabilir telefon piyasaya sürecek olması Güney Koreli Samsung’u zorlayabilir. Çinli üreticiler mali olarak güçlü olmasalar da hızlı hareket edebilme konusunda oldukça iyiler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı