Apple’ın 2017'de Üçüncü Modeli de Piyasaya Sürecek Mi? - Moblobi.comApple’ın 2017’de Üçüncü Modeli de Piyasaya Sürecek Mi?

Apple’ın 2017 yılı içinde iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’a ek olarak üçüncü bir model daha piyasaya süreceğine dair dedikodular var. iPhone’un ilk gününden bugüne  10. yılını kutlamak hedefiyle gerçekleşeceği beklenen bu durumun iPhone 8 veya iPhone X adını alacağı bekleniyor. Ancak bir başka iddiaya göre “iPhone Editon” ismini de değerlendiriliyor.

Cupertino’da bulunan şirket, daha üst model akıllı saatlerini de “Apple Watch Edition” adı altında sunmuştu.  Bu yeni modelin  daha üst sınıf özellikler bulundurması bekleniyor.

Bu yeni modelindonanımı ve özellikleri konusundaki belirsizlik ise hala devam ediyor. Mac Otakara’dan alınan bilgilere göre; AMOLED ekran, kavisli ekran, ana ekran tuşunun çıkarılması ve cam arka panel birçok şey üzerinde çalışıyor. Birkaç prototip hazırlandığı da bilgiler arasında.

iPhone Edition 2017 sonbaharında karşımızda olabilir.

Apple’ın bu yeni telefonunda 5 inç veya üstü büyüklükte ekran olması muhtemel.  Çift lense sahip arka kamera ve Lightning girişi de telefonun muhtemel eklentileri arasında. Kablosuz şarjbeklentisi ise zaten uzun zamandır konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir