Söz Dizisinin Mobil Oyunu da Rekora Gidiyor!

Televizyonda takip ettiği dizileri programları ve ünlüleri sosyal medyada takip ediyor ve hatta mobil uygulamaları veya oyunları varsa onları yüklüyoruz.

Popüler diziler arasında olan ve hatta hakkında  sosyal medyada da çokça  konuşulan,  takip edilen  popüler dizilerden “Söz” dizisinin mobil oyunu yapıldı. Onların reyting rekortmeni dizisi,  rekorunu bir oyunuyla da kıracağı benziyor.

TIMS&B’nin yapımını üstlendiği, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın  yapımcılığını yaptığı başrolünde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı dizinin Mobil uygulaması da,  dizideki temasını paralel olarak hazırlandı. 12 kişilik bir ekip tarafından 6 ayda ortaya çıkarılan mobil oyun,  her Google Play Store’dan hem de Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Strateji ve aksiyon oyunu, dizideki karakterlere ve  onların kabiliyetlerine göre  senaryorlandırılmış.  Yayınlandığı ilk 24 saatte oyunlar kategorisinde 1. sıraya yerleşen  “Söz” dizisinin mobil oyunu, hayranları tarafından şimdiden oldukça sevilmişe benziyor.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı