SIM Kartlarının Sonu Mu Geliyor!

SIM kartlar 20 yıldan fazla süredir hayatımızda. Ancak sonları her geçen gün yaklaşıyor diyebiliriz. Gömülü SIM kart teknolojileri ile SIM kartlara artık veda ediyoruz. Yeni SIM kartlar nasıl olacak, bir bakalım.

Duyurulan yeni cihazlar ile birlikte eSIM teknolojisi her geçen gün daha fazla gündeme geliyor. Bizlerin yeni yeni tanımaya başladığı fakat önceden de kullanılan bu teknoloji aslında 2013 yılında duyurulmasına rağmen son bir yıldır bu teknoloji çok daha fazla gündeme geliyor.

Tam olarak ne işe yaradığı ve nasıl çalıştığı konusunda ülkemizde yeterli kaynak ve bilgi bulunmuyor. Çünkü eSIM teknolojisi henüz Türkiye’de desteklenmiyor. Ancak eli kulağında diyebiliriz çünkü eSIM kullanan cihazların sayısı her geçen gün artıyor.

Peki bu eSIM teknolojisi nedir? Ne işe yarayacak? Ne zaman kullanacağız?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı