PS Store’dan Türkiye Kullanıcılarını Üzen Darbe!

Geçtiğimiz günlerde bazı oyunlarda yaşanan yüksek oranda fiyat artışları, genel olarak yayılmaya başladı. PS Store şu sıralarda Türkiye  şiddetli bir fiyat artışı yağmuruna maruz kalmış gibi gözüküyor. Son dönemlerde oyun fiyatlarının bir hayli arttığını söylemek yanlış bir ifade olmaz.

Gelen zamlar kızdırdı…

Birkaç gün önce Sony, PS4’e özel olarak satışa çıkartılan Spider-Man’in fiyatını 299TL’den 469TL’ye çıkartarak bütün tepkileri üzerinde topladı. Fakat görünen o ki bu yüksek fiyat artışından etkilenen tek ve ilk oyun Spider-Man olmayacak. Bu nedenle PS Store Türkiye mağazası, şu sıralar üst üste gelen zam yağmurlarıyla başa çıkmaya çalışıyor diyebiliriz.

PlayStation 4 kullananların da bildiği üzere normal günümüz şartlarında PS Store’da satılan oyunların fiyatları, teknoloji mağazalarında kutulu olarak satılan oyunlardan çok daha uygun. Tabi bu fiyatları karşılaştırdığımız zaman durum açıkça belli oluyor.

Son gelen artışlarla birlikte ne oldu?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı