Mobil

Popüler Uygulamaların Tasarruf Sağlayan Lite Sürümleri!

Google Haritalar Go

Google Haritalar Go, Google Haritalaruygulamasının lite sürümü. Birçoğumuz hızlı ve doğru şekilde yönümüzü bulmak için Google Haritalaruygulamasını kullanıyoruz. Google Haritalar Go da bu uygulama ile aynı şeyleri yapıyor denilebilir. Yol tariflerini, trafik yoğunluğunu, işletme listeleri ve toplu taşıma bilgilerini sunuyor. Google Haritalarlitemodu şu an sadece Android için kullanılabiliyor. Mobil verinizi daha az kullanarak doğru rotanızı belirlemenizi sağlıyor.

Facebook Lite

Facebook Lite, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamaFacebook’un lite versiyonu. Facebook Lite’ın en güzel tarafı ise sohbet uygulamasını olan Facebook Messenger’ı indirmeden mesajlara erişebiliyor olmanızı sağlaması. Androidiçin Facebook Lite yaklaşık olarak 1,5 MB yer kaplıyor. Çok az internet verisi harcıyor ve oldukça küçük boyutlu bir uygulama olarak görülüyor.

Peki Gmail Go nedir? Instagram Lite ile neler yapılabiliyor? Chrome Lite, Youtube Go, Google Asistan Go, Skype Lite hangi özelliklere sahip? Popüler sosyal medya uygulamalarının lite versiyonları hangileri? Hangi özellikler bu lite versiyonlardan kullanılabiliyor? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN
Önceki sayfa12345Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı