O Markadan Üzücü Haber Geldi: Oyun Konsolu

Herkese Selamlar! Bu yazımda Nintendo’nun en son ürettiği oyun konsolu Nintendo Switch ve belirlenen fiyatı hakkındaki gelişmeleri paylaşacağım. Öncelikle 20.yüzyılın son jenerasyonuna ait olmam dolayısıyla Nintendo markası benim için özel bir anlam ifade ediyor. Çünkü bizim kuşağımız Gameboy diye bilinen oyun konsolu kültürüyle büyümüş olan bir nesildir. Yıllar önce ailemin aldığı Nintendo DS’i hala saklarım mesela. Fakat artık görüyorumki saçma fiyatlandırma politikası her markaya el atmış durumda!

Oyun severlerin birçoğunun bildiği gibi Nintendo firması geçen sene yeni oyun konsolu Switch’i duyurmuştu. Cihaz şık tasarımıyla dikkatleri çekmiş ve birçok oyuncu kendi Youtube hesaplarında cihazı denemişti. Firma ürünün tanıtımını hepimizin bildiği ve çok sevdiği Mario oyunu üzerinden yapmıştı. Cihazın portatif oluşu ve dilerseniz ekran görüntüsünü rahatlıkla televizyonunuza aktarabilmeniz ürün üzerinde dikkat çekici noktalardan bazıları. Geriye merak edilen tek şey cihazın satış fiyatı oldu.

Peki satış fiyatı ne olacak?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Yigit Can Türk

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı