Sigaraya Son Veren Cep Telefonu Uygulamaları

Çoğumuzun ana sorunlarından olan bırakmak istiyorum ama yapamıyorum lafları artık sona yaklaştı. Her saniye yanınızda olan akıllı telefonlarınız yoluyla sigarayı daha hızlı bırakabilirsiniz. Gelin Android’de yer alan bazı sigara bırakma uygulamalarına bakalım.

Sigaraya Son / Sigarayı Bırak

Uygulamanın ana temelini bilimsel çalışmalar oluşturuyor. Uygulama, ne kadar sigara içtiğinize bakarak sigara içmediğiniz zamanlarda sağlık durumunuzun ne kadar iyi olduğunu ve cebinizde ne kadar para kaldığını size söylüyor. Ayrıca size hedefler koyarak motivasyonunuzu da arttırıyor.

Stop! Quit Smoking

Bu uygulama da ana tema olarak işin maddi tarafında ne kadar karlı olacağınızın bildirilmesi üzerine kurulu.

İlginç bir diğer kısmı da Acil Durum butonu. Bu butona bastığınızda sigaradan zarar gören insanlara bakabilir konu ile ilgili yazılmış yazıları okuyabilirsiniz.

Quit Smoking: Cessation Nation

Sigarayı bırakırsanız kaç adet sigaranın sizi zehirlemeyeceğini ve gene ne kadar zenginleşeceğinizi size hatırlatıyor.

Eğer uygulamalara ek olarak sigarayı bırakma ile ilgili çok sayıda oyun var. Ayrıca sigarayı bırakmayı başarmış bir topluluğa da online olarak erişebilme iletişim kurabilme şansınız var.

Get Rich or Die Smoking

Sağlınızı koruma üzerine ve sigarayı bıraktğınızdaki tasarrufla ilgili bilgiler veriyor. Sigarayı bırakmık insanların hikayelerinin yer aldığı uygulama sizi cesaretlendiriyor.

QuitNow! – Sigarayı bırakın

Sigara içmediğiniz zamanların istatistiklerini tutarak sağlığınıza yaptığı katkıları hatırlatıyor.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı