Para Tasarrufu Sağlayan 7 Uygulama!

Akıllı insanlar diğerlerinden farklı şeyler yapar mı? Diğerlerinden daha farklı aygıtlar mı kullanıyorlar? Telefonları diğerlerine göre daha akıllı mı? Günde 24 saatten fazla süreleri var mı? Onlar başkalarından daha fazlasını yapıyor mu? Cevap, büyük bir ‘hayır’ çünkü başkalarının yaptıklarıyla aynı şeyleri akıllıca yapıyor ve kullanıyorlar. Akıllı insanlar her zaman akıllıca bir tasarruf sağlar; akıllı insanların akıllıca kullandığı 7 tasarruf uygulamasını aşağıda bulabilirsiniz:

1. Money Lover: Akıllıca para harcamak ister misiniz? Bu para yönetimi uygulaması, tüm harcamalarınızı otomatik olarak izlemenize yardımcı oluyor. Bu uygulama ile yaklaşmakta olan faturalarınızı ve aboneliklerinizi planlayabilirsiniz. Ayrıca, faturalarınızı son tarihten önce size bildiriyor ve cep cüzdanınızı da bu uygulama ile senkronize edebiliyorsunuz.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android, iOS ve Windows cihazlarınıza indirebilirsiniz.

2. MonefyMoney Manager: Giderlerinizi tek bir tıklama ile kolayca izlemek istiyor musunuz? Yanıtınız evet ise o zaman bu uygulama sizin için. Son derece hızlı yeni masraf kayıtları eklemenize olanak tanıyan kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü bulunuyor. Ayrıca, kendi Dropbox’ınızla senkronize edebiliyorsunuz.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

3. Goodbudget: Büyükannenizin zarf sistemine benzeyen, ev bütçe planlama uygulamalarından biri. Bu uygulama gaz, gıda ve faturalar gibi giderler için kategoriler oluşturmanıza olanak tanır. Sonra bütçenizi her kategori için ayarlayabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda bulutla senkronize edilebiliyor; böylece dizüstü, tablet veya PC gibi diğer cihazlardan erişebilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Para Tasarrufu Uygulamaları, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

4. Namaste Credit Users: Bu uygulama, birden fazla banka hesabından birden fazla amaç için tasarruf etmenizi sağlar. Bu uygulamaya kayıt olduktan sonra, kredi EMI’nizi kaçırmamanızı sağlar. Ayrıca, değişiklik ve artışları kontrol etmemenize ve CIBIL puanınızı geliştirmenize yardımcı olur. Uygulama şu anda sadece Hindistan’da mevcut.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

5. Money ViewPara ile ATM Bulma: Bu akıllı uygulama, hesap bakiyelerini, masrafları ve ATM çekimlerini izlemek için tüm işlemsel SMS’inizi otomatik olarak analiz eder. Tasarruf + ‘ı kullanarak paranızı daha da artırabilir ve bu uygulamanın TaxSaver + özelliğini kullanarak vergilerden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, nakit sıkışıklığı yenmek için herhangi bir alanda nakit ATM’ler bulmanıza yardımcı olur.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

6. MintDarphane: Kişisel Finans ve Para… Harcamalarınızı kontrol edin, tasarruflarınızı takip edin ve bu müthiş uygulamayla daha fazla tasarruf edin. Bu uygulama, tüm hesaplarınızı, kredi kartlarınızı ve yatırımlarınızı tek bir yere çekmenizi sağlar; böylece bir bütçe oluşturabilir, faturaları izleyebilir ve paradan tasarruf etmek için fatura hatırlatıcıları alabilirsiniz. Uygulamanın güvenilir olması sebebiyle 20 milyondan fazla insan bu uygulamayı kullanmaktadır.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

7. Expense ManagerMasraf Yöneticisi: Seyahat masraflarınızdan endişelenmeyin ve bu uygulamanın tüm harcamalarınızı izlemesine izin verin. Bu uygulama ile bir veya daha fazla hesap oluşturabilirsiniz. Bunlardan birisi işletme harcamaları ve diğeri ise kişisel harcamalarınız için. Otomatik dolgu özelliğiyle, önceden girilen giderlerin bir listesini oluşturabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda raporu Excel veya PDF formatında dışa aktarmanıza izin verir. Makbuzlarınızı ve faturalarınızı yükleyin ve bu uygulamanın makbuzları sizin yerinize yönetmesine ve kaydetmesine izin verin. Günlük, haftalık veya aylık bütçeleri de ayarlayabilirsiniz. Bu uygulamada para birimi dönüştürücü ve faiz hesaplayıcıları gibi birçok araç da bulabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Piyasada bulunan birçok para tasarruf uygulaması var, ancak yukarıdaki listede bulunan uygulamaların ortak özelliği, kullanım kolaylığı, benzersiz özellikler ve maliyet temelinde olmaları…

Kaynak: http://www.namastecredit.com/7-money-saving-apps-that-only-smart-people-know/

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı