LikeSo Uygulaması ile İş Görüşmesi Kabusuna Son!

Bazen kendini ifade etmek veya toplum içinde konuşmak bizleri zorlar, hangi kelimeleri kullanacağımızı veya kendimizi nasıl doğru ifade edeceğimizi bilemeyiz. LikeSo mobil uygulaması bu kabusa son vermeyi amaçlıyor. Özgüveninizin gelişmesi için size farklı kategorilerde konuşma pratiği yapma imkanı sağlıyor.

LikeSo’nun tek amacı bu da değil. İş görüşmesi haricinde hızlı flört, pop kültürü, hava nasıl gibi farklı alternatifleri de bulunuyor.

Uygulama nasıl mı işliyor? Gayet basit… Örneğin iş görüşmesi başlığı için: Öncelikle uygulamanın dikkat etmesini istediğiniz kelimeleri seçiyorsunuz, bir zaman belirliyorsunuz, bir konu hakkında mı yoksa serbest mi konuşmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Bunları yaptıktan sonra uygulama size sanki iş görüşmesindeymişsiniz gibi sorular sormaya başlıyor, cevapları ise sizin belirlediğiniz süre içerisinde almayı bekliyor. Bu arada da daha önce giriş yaptığınız ve uygulamanın özellikle dikkat etmesini istediğiniz kelimeleri sayıyor, en sonda da bunların raporunu size sunuyor.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı