Hola Kelime Kartları ile İngilizce Öğretiyor!

Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen Hola, İngilizce kelime ezberlemeyi kolay hale getiriyor.

Uygulama içerisinde, kategori ve zorluklarına göre ayrılmış İngilizce kelime listeleri yer alıyor. Günlük hayatta en çok kullanılan cümleler, kelimelerin yanı sıra mesleğinize göre veya hazırlandığınız sınava (KPDS, TUS, TOEFL, TEGOG) göre de kelimeleri ilgili kategorilerde çalışabiliyorsunuz.

Hola, tamamen öğretmeye yönelik olarak konumlandırılmış. Kelimeleri kalıcı olarak ezberlemeniz için, size 3 farklı mod sunuyor. Buna göre: Önce gözden geçiriyor, sonra ezberliyor ve daha sonra da kendinizi test ediyorsunuz.

Uygulamada: En çok kullanılan ingilizce kelimeler, Adjectives – Sıfatlar, Verbs – Fiiller, Adverbs – Zarflar, İngilizce Terimler, Sık kullanılan ingilizce kalıpları, İngilizce Sınav kelimeleri (KPDS, YDS, TEGOG, TUS), İngilizce mesleki kelimeler (Tip kelimeleri, Bankacılık ve Finans, Ekonomi, Elektrik- Elektronik, Hukuk Kelimeleri, Jeoloji, Kimya ve Gıda ingilizce terimleri), İngilizce de en çok kullanılan kelimeler, Phrasal Verbs ve 40 binden fazla ingilizce kelimenin yer aldığı çok sayıda kategori bulunuyor.

Hola ücretsiz olarak Android kullanıcıları için Google Play’den indirilebiliyor. Uygulama içi ürünlerin bazıları ise makul ücretlerde satın alınabiliyor. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı