“Günün Uygulaması ” ve “Günün Oyunu” ile Keşfet!

Mayıs 2016 verilerine göre, Andorid platformunda 1.6 milyonun üzerinde ve iOS platformlarında da yaklaşık 1.5 milyonun üzerinde uygulama yer alıyor. Mobil oyun rakamları da yerli geliştiricilerin de desteği ile çok hızlı büyüyor. Her geçen gün bu uygulama ve oyun sayılarına ise yenileri eklenirken; yeni çıkanları takip etmek ya da gerçekten popüler veya kullanıma değer olanları ise fark etmek ne yazık ki çoğu zaman kullanıcılar açısından imkansız hale geliyor.

Hal böyleyken bir tavsiyeye veya bir yönlendirmeye ihtiyaç duyulmuyor değil. İşte bu konuda İmza İnternet Teknolojileri’nin geliştirdiği “Günün Uygulaması” ve “Günün Oyunu” uygulamaları kullanıcılara yardımcı oluyor.

“Günün Uygulaması” ve “Günün Oyunu”, her gün yeni bir uygulama ve oyun keşfetmenizi sağlıyor. Özellikle yeni uygulama veya oyun keşfetmeyi seven kişiler için harika bir olanak sunuyor.

Günün Uygulaması” ve “Günün Oyunu” sayesinde her gün bir uygulama keşfetmenin dışında çeşitli uygulama ve oyun fırsatlarından da yararlanma şansına sahip olabiliyorsunuz. Örneğin o güne özel ücretsiz olarak yayınlanan bazı uygulamalar ve oyunlardan da haberdar olabiliyorsunuz.

“Günün Uygulaması” ve “Günün Oyunu”, yerli geliştiricilere destek olmak amacıyla özellikle Türkiye’den çıkan uygulamalara ve oyunlara ise öncelik veriyor.

Günün Uygulaması” indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Günün Oyunu” indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı