Garanti’nin Gençler için Geliştirdiği Uygulama: GarantiOne!

Şubesiz Bankacılık anlayışı ile müşterilerini yepyeni bankacılık uygulamaları ile tanıştıran Garanti Bankası gençler için yepyeni bir uygulamayı da yayına aldı.

GarantiOne, 18-25 yaş arası kullanıcılar için hazırlanmış bir bankacılık uygulaması… Bu uygulama ile gençler onlara sunulan pek çok avantajdan yararlanıyor ve kendileri için hazırlanmış kampanyalardan yararlanıyor.

Uygulamanın dikkat çeken özellikleri ise şöyle:

GarantiOne ile gençler günlük bankacılık ihtiyaçlarını kolayca giderebiliyorlar. Ücretsiz para transferi yapabiliyorlar. Hatta tüm harcamalarını ayrıntılı bir şekilde görerek, bütçelerini daha kolay ve kontrollü bir şekilde yönetebiliyorlar.

– Kartları yanında olmasa da QR Kod ile para çekebiliyorlar.

– Yeme, içme, sinema, eğlence gibi harcamalarında sürpriz indirim ve kuponlar ile pek çok indirim kazanıyorlar.

GarantiOne hediye gönder özelliği ile kendi video / fotoğraf ve mesajlarını da ekleyerek, anlaşmalı firmalar aracılığı ile hediye çekleri gönderebilirler.

Deneme sürümü müşterisi olabilir veya tam sürüm kullanmak isterseniz bankaya gitmeden kullanabilirsiniz. GarantiOne ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler çeşitli videolar yardımı ile de destek alabilirler. Buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Uygulamayı App Store’dan buraya tıklayarak ve Google Play’den ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu arada küçük bir not: GarantiOne mobil uygulamasını indiren ilk 50 bin müşteriye tüm operatörlerde geçerli 1 GB internet paketi hediye ediyor.

 GarantiOne, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı