Londra Fintech Startup’ı Curve Android’de!

Londra Fintech startup’ı Curve, mobil cüzdanı ve hepsi bir arada kartlarınızı bir arada Android‘e getiriyor.

Londra Fintech startup’ı Curve, IOS’da Şubat ayında başladıktan sonra,nihayet ürünlerini Android’e getirdi. MasterCard tarafından güç verilen Curve; mobil cüzdan, borç ve kredi kartlarınızı tek bir uygulamayla eşitlemenizi sağlıyor. Tek bir fiziksel kart taşımanız yeterli oluyor, ardından Curve kartının çevrimdışı veya çevrimiçi yaptığınız ödemeler için bir kanal olarak davranmasını sağlıyor.

.

Diğer Curve uygulaması özellikleri arasında, işlemlerinizin tamamını tek bir yerde gerçek zamanlı olarak görme ve etiketleme (dolaştıkları karta bakılmaksızın) izleme, harcama geçmişinizi tüm kartlarınızda arama ve dışa aktarma, kilitleme veya kilidini açma yer alıyor. Kartı kullanarak, yurtdışında harcama yaptığınızda önemli ölçüde düşük döviz alımına da erişebilirsiniz.

Bununla birlikte, belki de en dikkat çekici şey, nihayet Android’de kullanıma sunulmasıyla birlikte Curve, uygulamanın diğer Fintech veya dijital finans hizmetlerine bağlanmaya başlayacağını “Labs” olarak adlandırdığı bir özelliği ile sessizce gösteriyor. Böylece Fintech yakınsama stratejisinin yaratımını da sağlıyor.

Bu arada, Curve iOS uygulaması önümüzdeki hafta bir güncelleme yayınlıyor olacak. Bu güncelleme ile ‘E-posta Makbuzları’ da uygulamaya eklenecek. Böylece Curve ile ödeme yaptığınızda, işleminizin dökümünü e-posta gelen kutunuza alabilir ve Curve uygulaması içinden bu e-postaya makbuz görüntüsü ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Fintech startup’larından Curve‘ün yaklaşık 8 milyon dolarlık Series A turunda kapandığı da söylentiler arasında.

Kaynak: https://techcrunch.com/2016/12/16/curvergence/

 Fintech Startup Curve, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı