Apple Watch’dan Nefes Aldıran Uygulama: Breathe!

Moblobi.com olarak daha önce yayınladığımız haberimizde Apple Watch 2’nin lansmanın iPhone 7 ile birlikte Eylül ayında yapılacağı bilgisini paylaşmıştık. Habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Apple Watch 2 lansmanı ile birlikte WatchOS 3 yazılımı da hayatımıza giriyor olacak. Apple WatchOS 3 dijital sağlık hizmetleri de sunuyor olacak. Bununla ilgili bizi neler beklediğini konusunda yayınladığımız haberimize de yer vermiştik, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunlar arasında en dikkat çeken ise “Breathe” uygulaması… Uygulama, kullanıcılarına kısa süreli derin nefes egzersizleri yaptırıyor. Nefes egzersizleri yaklaşık 1 ile 5 dakika arasında değişiyor. Egzersizleri ne zaman yapacağınız ise size bağlı; programı ayarlayarak hatırlatıcı olarak da kurabiliyorsunuz. Ancak, uygulama sizden dokunma ile geri bildirim istiyor ve egzersiz sonunda da kalp ritminizi gösteren bir rapor sunuyor.

Breathe’ın amacı gün içindeki stres seviyenizi, uyku düzeninizi, tansiyonunuzu kısacası sağlığınızı dengede tutmaya yardımcı olmak ve zihninizi yatıştırmak

Sonbaharda uygulamayı ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı