LG G5, Arkadaşları ile Geldi!

Mobil Dünya Kongresi (MWC) ‘ne LG G5’in arkadaşları ile geldiği haberini daha önce paylaşmıştık. Şimdi LG G5’in arkadaşlarını biraz tanıyalım:

LG Cam Plus:

LG Cam Plus, LG G5’i. LG G5’in çıkan bataryasının yerine LG Cam Plus’ı taktığınızda; zoom da yapabileceğiniz profesyonel bir fotoğraf makinesine ve ekstra 1200mAh bataryaya sahip oluyorsunuz.

LG 360 Cam:

LG 360 Cam, tek tuşla 360 derece görüntü almanızı sağlıyor.

LG Tone Platinium:

LG Tone Platinium, tek başına kullanılmıyor. Hem kulaklığınız hem de telefonunuz ile entegre etmeniz gerekiyor. Ürün, LG G5 telefonunuza bluetooth aracılığı ile bağlanıyor ve kulaklığınız ile de birbirine bağladıktan sonra boynunuza takılarak kullanılabiliyor. Özel kordonu ile şık ve ses kalitesi oldukça yüksek.

LG 360 VR:

LG 360 VR, sanal gerçeklik gözlüğü olsa da normal bir gözlük gibi iki saplı ve kolaylıkla kullanılabiliyor. Telefonu cihaza yerleştirmenize de gerek yok, sadece kabloyu takarak kullanmanız yeterli, ağırlığı ise 118 gram.

LG Hi-Fi Plus:

LG ve B&O ortaklığı ile geliştirilmiş aksesuar LG G5’e daha kaliteli ses seviyesi kazandırıyor. Bu aksesuarı özellikle LG Tone Platinium ile birleştidiğinizde ise harika bir ses deneyimi yaşanıyor…

Etiketler


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı