Mobil RPG EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne Hikaye Sezon 3 geldi

– Hikaye Sezon 3 açıldı. EvilBane: Kuzgunların Yükselişi her pazartesi yeni bir bölüm sunacak

– Maksimum seviye 45’ten 50’ye çıkartıldı. Yeni aksesuar Derebeyinin Yüzüğü oyuna eklendi

– Etkinliğe katılan herkes Epik Seviye Küre Seçici ve Mogle’ın Şanslı Kesesi’ni kazanabilecek

 

Netmarble Games (“Netmarble”), heyecan verici mobil aksiyon RPG Evilbane için Hikaye Sezon 3’ü de içeren yeni içerikler geldiğini ve düzenleyeceği etkinlikleri bugün duyurdu.

Yeni bir hikayenin başlangıcı olan Hikaye Sezon 3, Sezon 2’nin son bölümü tamamlandığında açılıyor. Son güncellemeyle gelen Sezon 1 ve 2’nin ardından, Netmarble her pazartesi yeni bir bölüm açacak.

Netmarble ayrıca maksimum seviyeyi 45’ten 50’ye yükseltti ve Epik, Efsanevi ve Destansı seviyelerde yeni bir aksesuar olan Derebeyinin Yüzüğü’nü oyuna ekledi. Saldırı gücünü arttırmak ve zırh delmek gibi etkileyici saldırı özellikleri sayesinde, Derebeyinin Yüzüğü, Macera’da stratejik bir kullanıma sahip.

EvilBane’e gelen son güncellemenin şerefine Netmarble, bir sonraki güncelleme gelmeden Hikaye Sezon 3’e başlayan herkese Epik Küre Seçici verecek.

Bunların yanı sıra, Matera Tapınağı’nı oynayan ve etkinlik başarımlarını 6 Kasım 2016 tarihinden önce tamamlayan oyuncular, rastgele eşyalar içeren Mogle’ın Şanslı Kesesi’nikazanacak. 5-14 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan anlık etkinlikte de Mogle’ın Şanslı Kesesiverilecek.

Aynı zamanda bir çekiliş etkinliğiyle oyunculara ödül olarak yeni aksesuarlar sunulacak. Etkinlik sırasında bir adet Özel Aksesuar Sandığı x11 satın alındığında, yeni eklenen Derebeyinin Yüzüğü’nün de aralarında bulunduğu en iyi 6 aksesuardan biri ile beş kereye kadar Epik Seviye aksesuar ve Seviye Atlama Küresi’nin de dahil olduğu ek ödüller garantili olacak.

Dahası, EvilBane oyunculara sahip oldukları Epik veya Efsanevi yüzüklerin seviyesine göre 10 taneye kadar Yenileme Parşömeni hediye edecek.

RPG EvilBane, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle AppStore ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

AppStore: http://buff.ac/4cIt

Google Play: http://buff.ac/4cIu

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane web sitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, MARVEL FutureFight, Seven Knights, EvilBane: Kuzgunların Yükselişi/RAVEN ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL FutureFight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı