Mobile Dev, Pokemon GO’nun İlk ABD Ortağı Oluyor

Sprint ve Niantic Inc., Pokemon GO’nun yayıncısı ve geliştiricisi The Pokemon Company International ile ortak olarak, özel bir Pokemon yaratmak için işbirliği yapıyor.

Sprint ve Niantic Inc., Pokemon GO şirketinin ortaklığı ile yayıncı ve geliştirici, Birleşik Devletler genelindeki 10.500’den fazla Sprint, Boost Mobile ve Sprint at RadioShack ‘a özel bir Pokemon GO deneyimi yaratmak için işbirliği yapıyorlar.

Pokemon Company International ve Niantic, oyuna gelen yeni Pokemon’la ilgili ayrıntılar ile ilgili açıklama yaparak; 12 Aralık’tan başlayarak, Trainingors, Sprint RadioShack, Boost Mobile ve Sprint mağazalarında ziyaret edebilir ve çok popüler konuma dayalı oyunu deneyimlenebileceğini söyledi.

Pokemon GO oyuncuları için bu haber ise şu 3 anlama geldi:

– Sprint RadioShack, Boost Mobile ve Sprint mağazaları oyunda ilerlemelerine yardımcı olmak için Poke Balls ve Yumurta’ları da içeren oyun içi öğeler toplamak için bir hedef haline geldi.

– Oyuncular, Sprint sponsorluğundaki Gyms’teki diğer Pokemon’a karşı Pokemon’u savaşa götürebilecekleri bir gidecek yere sahip olacaklar.

– Oyuncular, telefonlarını şarj etmek için Sprint RadioShack, Boost ve Sprint’e gidebilirler.

Sprint CEO’su Marcelo Claure, “Pokemon GO ile gerçekleştirilen bu işbirliği, oyunu ilerletmek için daha fazla erişilebilirlik ve destinasyonlar sunacak iki yenilikçi, çığır açıcı ve yaratıcı markayı bir araya getiriyor” dedi. “Pokemon GO, tarihteki en popüler mobil oyunlardan birisi ve şimdi oyuncular, onları en iyi Pokemon GO Trainers yapacak Poke Balls, Potions, Eggs ve Razz Berries toplamak için Sprint RadioShack, Boost Mobile ve Sprint’i mağazalarını ziyaret edebilecekler. Ayrıca mağazalarda şarj istasyonları da sağlayacağız, böylece oyuncular asla sarjlarının bitmesinden de endişelenmiyor olacaklar.”

Kaynak: http://mobilemarketingwatch.com/mobile-giant-becomes-first-u-s-partner-of-pokemon-go-69955/

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı