2. Paramanya Cup Finali Sonuçlandı!

2015 yılından bu yana geniş bir kitlesi bulunan mobil oyun Paramanya tarafından EuroCups, TP-Link ve Nescafé 3 ü 1 arada Extra’nın katkılarıyla 1 Ekim Cumartesi İstanbul’da gerçekleştirilen ve 16 oyuncunun kıyasıya mücadele ettiği 2. Paramanya Cup Finali’nin kazananı belli oldu.

Türkiye’nin tek ve en heyecanlı mobil oyun turnuvası olan 2. Paramanya Cup turnuvasında dereceye giren yarışmacılara toplamda 15.000 TL para ödülü dağıtıldı.

 Paramanya Cup, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan ve Türkiye’nin en sevilen ve tek e-spor mobil oyunu Paramanya, 1 Ekim Cumartesi İstanbul’da 2. Offline turnuva finalini gerçekleştirdi. EuroCups, TP-Link ve Nescafé 3 ü 1 arada Extra’nın katkılarıyla düzenlenen turnuvada, finale kalan 16 oyuncu arasından “JuLiet” Arzu Balcı büyük ödülü kazandı.

Türkiye’de heyecanla oynanan ve 5.000.000 indirilme sayısına ulaşan Paramanya, 4 online, 1 offline turnuvadan oluşan 2. Paramanya Cup turnuvasının finalinde izleyicilere nefes kesen anlar yaşattı. 1500 oyuncu arasından son 3’e kalan “BK Reis” Onur Yıldırım, “KSK Vasilet” Kerem Can Dikel ve “JuLiet” Arzu Balcı’nın birincilik için yarıştığı offline turnuvada, “JuLiet” Arzu Balcı finale ulaştı. Online turnuvalar sonucunda 6.000 TL kazanan Paramanya oyuncuları, büyük finalde 1.’ye 5.000, 2.’ye 2.500 ve 3.’ye 1.500 TL olmak üzere 9.000 TL para ödülü için yarıştı. Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen, en iyi 16 Paramanya oyuncusunun karşılaştığı 2. Paramanya Cup turnuvası sonucunda, toplamda 15.000 TL ödül dağıtıldı.

Salih “Marqnue” Onaran analiz masasından yorumlarda bulunduğu, Melodi Kızılgün ve Cantuğ “Unlost” Özsoy’un spikerliğini yaptığı 2. Paramanya Cup Final turnuvası’nda 3. “BK Reis” Onur Yıldırım, 2. “KSK Vasilet” Kerem Can Dikel ve 1. “JuLiet” Arzu Balcı’nın kıyasıya rekabetine sahne olan 2. Paramanya Cup finalinde, aynı zamanda oyuncular arasındaki samimiyet ve dostluk da dikkat çekti.

Turnuva bitiminde şampiyon olmasına ilişkin duygularını dile getiren “JuLiet” Arzu Balcı “Oyunu ilk çıktığından beri büyük bir heyecanla oynuyorum, bu yüzden birinci olmak beni çok mutlu etti. Ayrıca, bu oyun sayesinde Türkiye’nin farklı bölgelerinden birçok kişiyle tanışıp, arkadaş olma şansı yakaladım. Benim için Paramanya sayesinde burada bulunmak ve keyifli vakit geçirmek çok önemliydi” dedi.

 Paramanya Cup, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, MARVEL Future Fight, Seven Knights, EvilBane: Kuzgunların Yükselişi/RAVEN ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı