Mobil Cihazıma Gelse Dediğimiz Oyunlar!

Mobil platformda da yer alsa büyük ilgi çekebilecek oyunlara bir bakalım…

Akıllı telefonlardaki işlemci hızlarının ve çözünürlüğün artması ile taşınabilir konsollarda da bir küçülme oldu. Bunun ilk örneği de PS Vita’nın satış rakamlarındaki dramatik düşüştü.

Mobil oyun pazarı hızlı büyümeye devam ettikçe Konami, EA, Nintendo gibi oyun devleri de bu alana yatırım yapmaya devam ediyor.

Mobil platformda da yer alsa büyük ilgi çekebilecek oyunlara bir bakalım…

– God Of War 3

God Of War’u playstation ile yakından tanıyoruz. Serinin efsanesi ve en ilgi göreni tartışmasız God Of War 3. Kratos’un büyük şiddetle intikam ateşinde yer aldığı serinin oyunu mobil cihazlara gelse kesin büyük ilgi görür.

– Halo Reach

Halo oyunu Xbox ile özdeşleşmiş. Halo serinin en ünlü olan oyunu ise Halo Reach. Bungie firması tarafından üretilen oyun şirketin Microsofttan ayrılmadan önce piyasaya sürülmüştü. Mobile gelse kesin ilgi görecektir.

– Counter Strike Global Offensive

Yıllar geçiyor, nesiller değişiyor ama Conter Strike efsanesi hala devam ediyor. Counter Strike Global Offensive, Steam oyun platformunda büyük başarı elde etmişti. Satışları oldukça yüksek olan Counter Strike Global Offensive şu an hala dünyada en çok oynan oyunlar arasında ve kuşkusuz mobilde yer alsa buna yakın ilgi görür.

– Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty de satış anlamında rekorların oyunu. Serinin en iyi oyunu ise çoğu uzman tarafından onaylanmış şekilde Modern Warfare 3. Mobile gelmesi halinde online oynanarak herkesi mest edecektir.

– The Witcher 3: Wild Hunt

PC, PS4 ve Xbox One gibi çoklu plarformda satışa çıkan oyun oldukça ilgi gördü. Buna ilaveten birçok yerden de yılın en iyi oyunu ödülüne layık görüldü. Mobile gelirse fırtına yaratabilir.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı