Crytek’in Yeni Sanal Gerçeklik Oyunu Jungle Dino VR Ocak’ta Rift’te!

Oculus Rift için yayınlanacak dinozorların arasında hayatta kalma temalı sanal gerçeklik oyunu Jungle Dino VR için geri sayım başladı. İşte detaylar…

Sanal gerçeklik, son dönemde dinozorlara yakın olmanın muhtemelen en güvenli yolu. Ve bu türe dair geliştirilen yeni bir oyunun Ocak ayında yayınlanması kesinleşti. Jungle Dino VR adını alan yapım, Oculus Rift için geliyor.

 Jungle Dino VR, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Crytek imzası taşıyan oyunda tarih öncesi dinozorların arasında hayatta kalma teması işlenecek. Son derece ürpertici bir senaryo söz konusu. Atılan adımlarla neredeyse gökgürültüsü seviyesinde sesler kulaklarda, ansızın önünüzde beliren dinozorlar karşınızda adeta…

Yapımın Oculus Rift için yayınlanması sevindirici, peki Playstation VR? Bu noktada kesin bir açıklama olmamakla birlikte birkaç ay sonrasında da konsol versiyonunun gelmesi muhtemel.

 Jungle Dino VR, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Bu konuya dair bir diğer yapımdanda da bahsetmemek olmaz; Ark: Survival Evolved, 2017 sonuna doğru PS4 ve konsol için geliyor. Bu oyunda insanları değil, dinozorları yöneteceksiniz ve Jurassic Park-vari bir ortamda serüvenden serüvene koşacaksınız.

İnsanların yenmesi de gündemde. Sanal gerçeklik, bu alanda çığır açıcı ziyafetlerin habercisi.

Kaynak:

 Teknolojituru.com, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı