MARVEL Future Fight’a Doktor Strange Geliyor!

MARVEL Future Fight, son güncellemesinde Doktor Strange’i oyuncularıyla buluşturuyor.

Doktor Strange filminin vizyona girmesiyle aynı anda güncellenen MARVEL Future Fight, yeni karakter ve içerikler de oyunca heyecan katıyor.

 

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi olan Netmarble, mobil RPG oyunu MARVEL Future Fight’ın yeni güncellemesinde Yüce Büyücü olan Doktor Strange’i oyun severlerin beğenisine sunuyor. Doktor Strange’i, filminin vizyona girmesiyle aynı anda oyuna ekleyen MARVEL Future Fight, 8 diğer güçlü karakter ile birlikte yeni savaş içeriği ile de heyecanlı anlar yaşatıyor.

MARVEL Future Fight, Doktor Strange ile birlikte oyuna eklediği 8 yeni karakter arasından Mordo, Wong ve Kadim Kişi’yi Doktor Strange temalı kostümlerle savaştırıyor.

Mistik Sanatlar Üstadı’nın dramatik yolculuğunu PvE içeriği “Epik Görev”de takip edebilen MARVEL Future Fight oyuncuları, görevlerini tamamlamaya Kategori-2 Doktor Strange ile başlayarak Doktor Strange’in Yüce Büyücü’ye dönüştüğü talihsiz kazanın sebebini öğreniyor.

Film içeriğinin yanında PvP severler için “Tepenin Kralı”nı oyuna katan MARVEL Future Fight, Gölgediyar’ın son katına varan ve Tahtı ele geçirmek isteyen oyuncularını sevindiriyor. Bununla beraber, ilk Efendi ve meydan okuyanlar taht için birbirleriyle savaşmaya devam ediyor.

Netmarble Pazarlama Kurulu Başkanı, Seungwon Lee “MARVEL Future Fight, Marvel evrenine bağlı kalan en iyi mobil oyunlardan biri olarak değerlendiriliyor. Biz de bunu korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm dünya “Doktor Strange”i izlerken, biz de oyuncularımızın Marvel Evreni’nin en güçlü Süper Kahramanlarından biriyle oynamalarından mutluluk duyuyoruz.”

 

Yeni MARVEL Future Fight içerikleri şunlardan oluşuyor:

Doktor Strange’in Takımı: “Doktor Strange” temalı sekiz yeni karakter kostümleriyle birlikte oyunda yer alıyor. Doktor Strange, Mordo, Wong, Kaecilius, Kadim Kişi, Satana, Hellstrom ve Clea MARVEL Future Fight takımda.

**Doktor Strange – Ünlü doktor Stephen Strange geçirdiği bir kaza sonucu ellerini yaralar. Tedavi arayışı onu Kadim Kişi’nin rehberliğinde mistik sanatları keşfetmeye yönlendirir. Doktor Strange, artık mistik güçlerini gerçekliğimizi doğaüstü tehditlerden korumak için kullanıyor.

**Mordo – Kadim Kişi’nin güçlü öğrencilerinden biri ve Doktor Strange’in yeni müttefiği.

**Wong – Doktor Strange’in sadık dostu ve yanında savaşan güçlü müttefiği.

**Kaecilius – Kadim Kişi’nin eski öğrencisi Kaecilius, güce olan ilgisi yüzünden yozlaşmış.

**Kadim Kişi – Doktor Strange’in gizemli akıl hocası.

**Satana –İblis’in kızı, succubusları çağırabilir ve düşmanlarını cehennem ateşi ile yakabiliyor.

**Hellstrom –İblis’in oğlu ve Satana’nın ağabeyi. Hellstrom, Rakiplerini kara büyü ve Netheranium mızrağı ile alt edebiliyor.

**Clea – Kara Boyut’un prensesi, Doktor Strange’in eşi. Faltine ırkından ve düşmanlarını büyü ile alt edebiliyor.

Yeni kostümler: Doktor Strange, Mardo, Wong ve Kadim Kişi, “Doktor Strange” filminden esinlenen kostümlere sahip olacaklar.

Epik Görev: Epik Görev, şu ana kadar MARVEL Future Fight’ta bir kahramana adanan ilk içerik. Doktor Strange’in yolculuğunu içeren görevde oyuncular, Kademe-2 Doktor Strange ile görevleri tamamlayarak ilerleyebiliyor.

Tepenin Kralı: Gölgediyar’ın son katını ilk fetheden oyuncu Efendi olacak. En sonunda onun gibi son katı fetheden rakipleriyle taht için zorlu bir savaşa girecek.

İttifak Savaşı Geliştirmeleri: İttifak Savaşı Süper Mod ile artık daha yüksek bir zorluk seviyesine sahip. Önceki oyunlarda, Meteor Savaşı ve Baş Düşman savaşı ilk tamamlandığında otomatik olarak meydan okuma moduna geçiliyordu. Artık oyuncular, İttifak Savaşı skorlarını geliştirirken devamlı olarak kahraman alabilecek.

Diğer: Zaman Savaşı otomatik oynama x10 fonksiyonu eklendi. Boyut Yarığı aramasını hızlandırmak için otomatik tekrar ara fonksiyonu yenilendi.

MARVEL Future Fight, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

MARVEL Future Fight’a App Store ve Google Play’den ulaşılabilir.

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-future-fight/id955705796

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb

 

MARVEL Future Fight hakkında daha fazla bilgi için : http://marvelfuturefight.netmarble.com .

 

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, MARVEL Future Fight, Seven Knights, EvilBane: Kuzgunların Yükselişi/RAVEN ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Marvel Entertainment Hakkında

The Walt Disney Company’nin yüzde yüz iştiraki olan Marvel Entertainment, LLC, dünyanın önde gelen karakter tabanlı eğlence şirketlerinden biridir ve yetmiş beş yıldan fazla süredir çeşitli ortamlarda kullanılan 8000’in üzerinde karaktere sahip bir kütüphane üzerine kurulmuştur. Marvel, karakter markalarını eğlence, lisanslama ve yayıncılık alanlarında kullanır. Daha fazla bilgi için marvel.com adresini ziyaret edebilirsiniz. © 2016 MARVEL

 

Marvel Sunar “Doctor Strange” hakkında

Marvel Sunar: “Doktor Strange”, Korkunç bir araba kazası sonucu ellerini kullanma yetisini yitiren dünyaca ünlü beyin cerrahı Dr. Stephen Strange’in öyküsü. Tıp bilimi onu iyileştirmekte yetersiz kalınca şifa ve umut bulmak için alışılmadık bir yere, Kamar-Taj olarak bilinen gizemli bir bölgeye gitmek zorunda kalır. Buranın sadece bir şifa merkezi değil aynı zamanda gerçekliğimizi yok etmeye niyetli, görülmemiş karanlık güçlerle savaşta ön cephe olduğunu fark eder. Kısa süre içinde yepyeni büyülü güçlerle donanan Strange, şan, şöhret ve servet içinde yüzdüğü eski hayatına dönmek ile var olan en güçlü büyücü olarak dünyayı korumak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

“Doktor Strange”; Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Michael Stuhlbarg, Benjamin Bratt, Scott Adkins, Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton’ın rol aldığı bir yapım. Filmin yönetmenliğini Scott Derrickson yapımcılığını ise Kevin Feige üstlenmekte. Baş yapımcılar ise Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Stephen Broussard, Charles Newirth ve Stan Lee. Senaryo Jon Spaihts and Scott Derrickson & C. Robert Cargill’e ait. Dr. Strange’e bu tehlikeli, gizemli ve zihin kamaştırıcı yolculuğunda eşlik edin. Marvel Sunar: “Doktor Strange” 4 Kasım 2016’da sinemalarda.

App Store, Apple Inc.’in ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı bir markasıdır. App Store, Apple Inc.’e ait bir hizmet markasıdır. Google Play, Google Inc.’in bir markasıdır.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı