Panorama’nın Yetenekleri Dünya’da da Onaylandı

Univera çözüm platformu Panorama, dünyanın birçok yerinde firmalara danışmanlık hizmeti veren Promotion Optimization Institude tarafından gerçekleştirilen araştırmada, yetenekleri ile üst sıralarda yerini aldı.

Uzun yıllardır mobil iş çözümleri konusunda kendi yazılımları ile firmalara hizmet veren Univera, 2016 Temmuz ayında yayınlanan “Perakende için Çözüm Üreticileri 2016” araştırmasında çözüm üretici olarak yer aldı ve birçok kriterde, rakiplerinin önüne geçti.

Rapora göre; Univera çözümleri sektör beklentilerin üzerinde. Özellikle tüm sahayı tek bir sistem üzerinden görüp, takip edebilme ve gelişmiş raporlama özellikleri ile raporda yer alan Univera, çözümlerinin esnekliği, kullanıcı deneyimleri ve tam bir çözüm olma konularında da tam puan alıyor.

Rapor ile ilgili görüşlerini aktaran Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin: “Çözümlerimizi geliştirmek ve tüm dünyada kullanılan yazılım olmak için önemli adımlar atıyoruz. POI gibi kurumlarla da çalışarak, özellikle yurtdışı pazarında sektör ihtiyaçlarını analiz ediyor ve arge çalışmalarımızda bu analizleri kullanıyoruz. Bu sayede sektörler için en optimize çözümleri ve projeleri üretebiliyoruz.” diyerek ihtiyaç odaklı çözümler ürettiklerini iletti.

Bağımsız bir kurum olan Promotion Optimization Institude, firmalar, çözüm üreticileri, akademisyenler, analistler ve diğer sektör liderlerini bir araya getirerek, sektörlerin gelişimine katkılar sağlıyor. Sektörlerde söz sahibi olan kişiler fikirlerini sunarak ve çeşitli değerlendirmeler yaparak ilerleme için en iyi çözüm ve en iyi yöntemleri raporlar halinde yayınlıyor.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı