Hacking App Marketing, 19 Nisan’da Gerçekleşti! - Moblobi.com
Mobil

Hacking App Marketing, 19 Nisan’da Gerçekleşti!


Hacking App Marketing etkinliği, 19 Nisan 2016’da StartersHub Levent’te gerçekleşti. Mobil İstanbul tarafından düzenlenen etkinlikte Growth Tower’ın kurucu ortaklarından Şeyhmus Ölker, Hacking App Marketing konulu sunumunu katılımcılarla paylaştı.

Kısaca bahsetmek gerekirse Growth Tower, app geliştiren ya da pazarlayan markalara organik ve inorganik bazlı download konusunda danışmanlık veren bir oluşum. Türkiye’deki ofisleri Ankara Hacettepe Teknokent içinde yer alan Growth Tower’ın, US’de de bir ofisleri var.

Etkinliğe dönmek gerekirse, saat 19.00’da İstanbul Levent’de SturtersHub’ın ofisinde gerçekleşen Hacking App Marketing etkinliği yarım saat süren networking ile başladı. Sunum öncesi katılımcılar birbirileriyle tanışma ve sohbet etme imkanı buldular.

19.30’da başlayan etkinlikte Şeyhmus Ölker developerlara altın değerinde bilgiler verdi. İlk olarak uygulama geliştirme aşamasında anahtar kelimelerin önemine değinen Ölker, uygulama ismi, tanımı gibi kriterlerin store listelemesi ve indirilme sayılarına öneminden bahsetti. Etkinliğin ikinci bölümünde boost pazarlamaya odaklanan Ölker, özellikle belli kısa dönemlerde yapılan boost pazarlamanın iyi sonuçlar verdiğini belirtti. Sunuma ek olarak kendi deneyimlerini de paylaşan Şeyhmus Ölker’in uzun test süreçlerine dayanan bu paylaşımları gerçekten çok değerliydi. Ölker, ek olarak yakında mobil reklam ağlarını da açacaklarından bahsetti.

Özellikle küçük ölçekli developerların bütçelerinin oldukça kısıtlı olduğu günümüzde Growth Tower tarzı organik download sağlayan şirketlere kendi yağında kavrulan küçüklerin çok ihtiyacı olacağı kesin. Tabi Growh Tower’ın ana ekseninin büyük şirketler olduğu ve portföyünde çok sayıda büyük şirketle de çalıştığını hemen ekleyelim.

Hacking App Marketing, Growth Tower, Etkinlik, StartersHub, Mobilİstanbul, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil TeknolojiHacking App Marketing, Growth Tower, Etkinlik, StartersHub, Mobilİstanbul, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil TeknolojiHacking App Marketing, Growth Tower, Etkinlik, StartersHub, Mobilİstanbul, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil TeknolojiHacking App Marketing, Growth Tower, Etkinlik, StartersHub, Mobilİstanbul, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Teknoloji

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı