Yoga Sevenler için Mobil Uygulama Önerileri! - Moblobi.com
Mobil

Yoga Sevenler için Mobil Uygulama Önerileri!


Günlük hayatın stresinden kurtulmak için gittikçe daha çok tercih edilen yoga için gerekli tüm bilgileri size sunan, yoga teknikleri ve egzersizlerini paylaşan mobil uygulama önerilerini sizler için derledik:

Daily Yoga (Günlük Yoga):

Günlük yoga

Yeni başlayanlara odaklanmış olan uygulama, eşlik eden müzik eşliğinde kısa sınıflar ve farklı hareketler ve egzersiz rutinleri kütüphanesi sunuyor. Daha gelişmiş özellikler ve kurslar 13 $ / aylık bir ücretle satın alınabiliyor.

Airplane Yoga (Uçak Yoga ($ 1)):

Uçak-yoga

Airplane Yoga, uçarken sırt ve boynunuzdaki gerginliği azaltmak için meditasyon teknikleri veya basit egzersizleri gösterir. Uygulama, hareketleri gösteren videolar da içerir.

Pocket Yoga (Cep Yoga ($ 3)):

Cep-yoga

200’den fazla illüstrasyon hareketi ve ayrıntılı sesli talimatlar ile Pocket Yoga, hareketler ve egzersizler yapacak bir rehber. Ayrıca, çeşitli uygulamaları önizleyebilir ve kendi müziğinizi çalabilirsiniz. Uygulama ilerlemenizi de her adımda kaydeder.

Yoga Studio (Yoga Stüdyosu (4 Dolar)):

Yoga-stüdyoHerhangi bir zorluk derecesinde 10 ila 60 dakika arasında değişen 65’ten fazla bireysel dersi bulunan Yoga Stüdyo, HD video sınıflarıyla ve çeşitli hareketler ile size yol gösterir. Çoğu kişi için yeterli olması gereken 280’den fazla hareket içeren sağlam bir kataloğa da sahiptir.

FitStar Yoga

FitstarFitStar Yoga, fitness seviyenizi ölçen ve buna göre yoga programının zorluğunu ayarlayarak kişiselleştirilmiş bir eğitim sunan bir uygulamadır. Her oturumda HD videoların yanı sıra ses desteği de bulunuyor. Uygulama, Jawbone UP, Fitbit ve MyFitnessPal ile birlikte çalışabilir ve ilerlemelerinizi de takip edebilirsiniz.

5 Minute Yoga (5 Dakikalık Yoga) Güç ve Esneklik için Hızlı Egzersiz:

5 dakikalık yogaUygulama, gün içinde kısa bir yoga oturumu için yeterli zamanı olmayanlara beş dakika boyunca yoga etkinlikleri sunarak yardımcı oluyor. Yeni başlayanlar için oldukça iyi ve basit olan bu uygulama, 5 dakika boyunca yaptığınızdan emin olmak için bir zamanlayıcı da sunuyor.

Salute the desk:

Masaüstü ios uygulamasına selam
Uygun bir yoga egzersiz alanına her zaman sahip olmasanızda, Salute The Desk ile her yerde yoga oturumlarına katılabilirsiniz. Bu uygulamanın dört ana ekran bulunuyor: Duruşunuzu iyileştiren Sit Tall ekranı, çeşitli uzantılar boyunca size rehberlik eden Salute The Desk ekranı, belirli bir vücut bölgesini hedef alarak seçebileceğiniz Zone In ekranı ve stres atmak ve rahatlatmak için Guided Relaxation ekranı. Hareket halindeyken veya evde olanlar için harika bir uygulama.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı