Ruh Sağlığı ve İyi Bir Uyku için Mobil Uygulamalar! - Moblobi.com
Mobil

Ruh Sağlığı ve İyi Bir Uyku için Mobil Uygulamalar!


Bedensel sağlık için ruh sağlığı ve iyi bir uyku da çok önemli… Sizi rahatlatan, ruhen ve bedenen sağlıklı yaşamanıza yardımcı olmak için tasarlanan iphone uygulamalarını sizin için seçtik:

Sleep Cycle Alarm Clock (Uyku Çevrimi Alarm Saati):

Uyku çevrimi-alarm-saat

Telefonunuzu yatağınıza koymanız yeterli, bu uygulama siz uyurken de işine devam eder. Size uyku kalitenizin anlık görüntüsünü verir ve harika metrikler ile çalışan bir alarm fonksiyonuna sahiptir; en hafif uyku dönemizde olduğunuzda ise sizi uyandırır.

Sleep Bug (Uyku Hatalısı) Beyaz Gürültü Ses Manzaraları ve Müzik Kutusu:

Uyku böceği

Bazıları için, gece gürültüsü bir gece uykusu için gereklidir. Uygulama meşgul şehir sokaklarından, derelerden, kamp ateşi, şiddetli sağanak yağışlara kadar çok çeşitli ortam gürültüsü sunuyor.

Pizz:

Pizz

Pzizz, her kullanışınızda farklı bir soundtrack oluşturur. Teorik olarak, bu, uygulamanın tanıdık olmasını sağlamaya yardımcı olur. 100 milyardan fazla farklı ses veren bir randomizasyon algoritması kullanıyor. Bu sesler ise çoğumuz binokal atımlar ve gevşeme durumuna neden oluyor.

Headspace (Ana Alan) Kılavuzlu Meditasyon ve Dikkat:

Headspace ios app ekran görüntüsü
Bu uygulama, meditasyonunuzu basitleştirmeyi amaçlamaktadır, böylece odaklanmayı geliştirebilir ve endişenizi giderebilirsiniz. Her 10 dakikalık 10 meditasyon egzersizinde temelleri öğreten seviyeden başlar. Uygulama ilerlemenizi izler, ayrıca siz ve arkadaşlarınızın birbirlerini motive edebilecekleri bir iletişim sistemi de vardır. Ücretsiz Take 10 giriş işleminden sonra, size abone olduğunuzda çevrimdışı kullanım için indirebileceğiniz, ayda 13 TL veya yılda 95 dolara mal olacak ek paketler bulunmaktadır. Bu uygulama Apple Watch ile de uyumludur.

Pacifica – Kaygı, Stres ve Depresyonun Azaltılması

Pacifica ios app ekran görüntüsü
Bu günlük ruh halinizi izlemek için mükemmel bir uygulamadır, böylece stres ve refahınızı daha iyi yönetebilirsiniz. Uygulama size stres yaratan şeyin döngüsünü kırmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlar ve geliştiriciler hızlı sonuç vereceğini taahhüt etmese de, ancak uygulama bir seferde bir adım atmanızı sağlayacak şekilde kurgulanmıştır. Uygulamada, derin nefes egzersizleri, olumlu görselleştirmeler ve dinlendirici arka plan sesleri bir sürü ayarlanmış meditasyon bulacaksınız. Dahili bir sağlık izleyici, günlük sağlık hedeflerinize doğru yol almanıza yardımcı olur. Uygulamayı ücretsiz indirip kullanabilirsiniz, ancak tam erişim için ayda 5 Dolar veya yılda 35 dolara ödemeniz gerekmektedir.

7 Cups Anxiety (7 Kupalar Anksiyete) Stres ve Depresyon Sohbet ve Terapi:

7 bardak app ios
7 Cups Anxiety, depresyon ve istenmeyen stres ile uğraşmak için mükemmel bir uygulamadır. 24 saat boyunca destek sağlıyor ve kendinizi böyle bir durumda hissettiğinizde biriyle bire bir sohbet edebilmenizi sağlıyor. 180’den fazla ülkede ve 140 farklı dilden birinde terapist bulunuyor. Uygulamada her biri kendi profili ve uzmanlık alanları ile birlikte yer alan bu terapistlerden birini seçebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz indirip kullanabilirsiniz, ancak abonelikler ayda 13 dolarlık bir fiyattan başlıyor.

Relax Melodies P (Rahatlatıcı Melodiler P)

Melodileri dinle ios uygulaması
İyi bir uykuya ihtiyaç duyuyorsanız, bu uygulama sizin aradığınız şey olabilir. Kendi karışımınızı oluşturmak için farklı sesler ve melodiler seçebilirsiniz; ardından bunları bir meditasyon egzersiziyle kombine ederek uykuya dalmanıza yardımcı olabilirsiniz. Uygulama size alarmlar oluşturabilmenizi de sağlar, böylece çalar saatinizi bu alarm ile kullanabilirsiniz. Uygulama, telefonunuzu kapattığınızda arka planda çalışmaya devam eder ve alarmınızı yine de tetikler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı