Türk Girişimcilerden Arkadaşlık Uygulaması: One Hour! - Moblobi.com
Mobil

Türk Girişimcilerden Arkadaşlık Uygulaması: One Hour!


Arkadaşlık uygulamaları içinde 1 saat içinde karşı cinsi etkilemeye çalışacağınız mobil uygulama One Hour dikkat çekiyor.

Genç Türk girişimciler tarafından yurtiçinde tasarlanan ve “1 saat içinde buluşturan uygulama” olarak lanse edilen arkadaşlık uygulaması OneHour, yeni yüzüyle karşımıza çıktı.

Uygulamada açılış sonrası eşleştiriliyorsunuz ve uygulama size sadece 1 saat veriyor konuşmak için. Eğlenceli bir ortam yaratıldığından da aslın stresiniz biraz azalıyor.Video-selfie ve telefondan fotoğraf yükleme özelliğiylekarşımızda yer alıyor.

Selfie eklediğinizde bu sizin profil fotoğrafınız oluyor.Selfieyaratırken, telefonunuzdan bir fotoğraf ekleyebilir ya da kısa bir video çekip üzerine filtre koyabilirsiniz.

Giriş yapmanız ve kişisel bilgileriniz istenilmeyenuygulamada hem çevrenizdeki kullanıcıları, hem de dünyanın her yerinden kullanıcıları görüntüleyebiliyorsunuz.

iOS ve Android store’larda yer alan uygulamadaki yeni özellik ise “SuperChat”. Biriyle eşleşmeyi beklemek sizi sıkıyorsa “SuperChat” özelliğini aktive ederek hemen eşleşmeye başlayabiliyorsunuz. Uygulama her 12 saatte bir 2 adet “SuperChat” kullanmanıza olanak veriyor. “SuperChat” sayesinde sohbetinizi de 1 saat daha uzatabiliyorsunuz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı