Nintendo Switch'ın Saklı Özelliği! - Moblobi.com
Mobil

Nintendo Switch’ın Saklı Özelliği!


Nintendo Switch’ın saklı özelliği bayağı dikkat çekecek gibi…

Nintendo Switch boyutu ve farklı birkaç şey itibariyle tartışılan bir konsol. Ancak donanımındaki “gizli malzeme” oyun severleri mutlu edecek gibi.

Nintendo Switch genel yeniliklerin bir tanesi dünyanın diğer bir noktasında satın alığınız oyun nereye giderseniz gidin sorunsuzca oyanayabilmeniz.

Daha önceki yıllarda Japonya’da piyasaya sürülen bir Legend of Zelda oyununu Japonca oynamak gibi saçma bir durumla karşılaşabiliyorsunuz.Bugünlerde ise Japonya’dan bir anahtar alarak, hesabınız yoluyla bu anahtarı eShop’da değerlendirip, oyunu İngilizce olarak oynayabilirsiniz. Daha önce hiçbir Nintendo modelinde bu özellik mevcut değildi.

PlayStation3 ya da 4’debu tür kısıtlama yok, Xbox 360 ve Oneise iyi seviyede destek sunuyor. Buna karşın Switch, diğerlerinden daha kolay hale geliyor. Bir oyunun içindeyken eShop’u açtığınızda hangi hesabı kullanmak istediğinizi öğreniyor.

Donanımsal sorunlarla ilgili eleştirileri de bertaraf edebilirlerse Nintendo Switch, oyunseverler arasında daha fazla kullanılmaya başlayabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı