Koşu Severler için Mobil Uygulama Önerileri! - Moblobi.com
Mobil

Koşu Severler için Mobil Uygulama Önerileri!


Koşu sevenler için yeteneklerinizden en iyi şekilde faydalanmak, grafikler çizmek ve yol boyunca ilerlemenizi haritalamak için farklı uygulama alternatifler mevcut… İşte bunlar arasından sizin için seçtiklerimiz:

Spring Running Music (Bahar Koşu Müziği): Yürüyüş ve Koşu Koçu

Ilkbahar-hamle

Müzik güçlü bir egzersiz arkadaşıdır. Spring adımlarınızı dakikada tespit eder ve ona müzikal bir vuruş belirler. Tek yapmanız gereken hareket etmeye başlamak… Uygulama 50’den fazla oynatma listesi ve istasyonuyla müziği ritminizle eşleştirir. Uygulama koşularınızı izler ve Apple Watch’i da destekler .

Strava: Koşu ve Bisiklete binme (GPS Run and Ride Tracker)

Strava-running-app

Strava, GPS yoluyla koşularınızı veya bisiklet rotanızı izleyen mükemmel bir izleme uygulamasıdır. Aynı zamanda kardiyo antrenmanınızı ve çiftlerinizi skor tablolarıyla, başarılarıyla ve zorluklarla eşleştirerek rutininize rekabetçi bir ruh getirir.

Zombies, Run! (Zombiler, koş!)

Zombiler-kaç

Hikaye tabanlı bir egzersiz uygulamasıdır. Sanal üssünüzün dışında kritik malzemeleri alıp uygarlığı yeniden inşa etmeye yardımcı olmak göreviniz olarak sunulur. Hikaye ve talimatlar sunulduktan sonra uygulama, mesafenizi takip eder, kendi müziklerinizi de dinleyebilirsiniz.

Runkeeper: GPS Koşu İzleyici

Çalışma kadrosu

Hız ve mesafe koşusu kaydedilirken, koşularınızı haritalamak için GPS kullanır. Kullanıcılar hedefler koyduktan sonra çalışma sırasında ses mesafesi ve zaman güncellemeleri de alır. Uygulamanın bir müzik entegrasyonu bulunuyor; en sevdiğiniz çalma listenizi dinleyebilir ve parçaları uygulama içinde değiştirebilirsiniz. Gerçek zamanlı bilgileri gösterir ve Apple Watch ile de uyumludur.

Charity Miles

Hayır-mil

Bu uygulama ile hayır sağlamak için koşulmaktadır. Egzersiz rutininize başlamadan önce bu uygulamayı çalıştırıyorsunuz ve seçtiğiniz hayır kurumu için mil başına 25 sent kazanıyor. (bisikletçiler mil başına 10 sent kazanır). Bununla birlikte, bağışı alacak hayır kurumları için Facebook’da da etkinliğinizi paylaşmanız önemli.

Map My Run (Benim Koşu Haritam) Kaloriometre Sayımı, GPS ile Egzersiz İzleme:

Haritadan kaçtımUygulama mesafeyi, hızı izler ve kaydedip paylaşabileceğiniz bir egzersiz özeti verir. Uygulama aynı zamanda yakılan kalorileri sayıyor ve yükseklik profilinizi çiziyor. Uygulamada müzik ve gelen aramaları da kontrol edebilirsiniz.

C25K:

C25k

Yeni başlayanlar için harika bir uygulama olan C25K ile, koşmayanları özellikle 5K’lık bir hızla çalıştırmak üzere tasarlanmış ve haftada 3 kez 30’ar dakikalık programa bağlı kalırsanız sekiz hafta içinde de bu hedefe ulaştırabileceğini iddia ediyor. Uygulama, koşu ve yürüme karışımını içeren ve MyFitnessPal ile kesintisiz bir entegrasyona sahip bir eğitim planı sunuyor, böylece kalorilerinizi de izleyebiliyorsunuz.

Runtastic

Runtastic-ios2

Doktorlar her gün en az 30 dakika egzersiz yapmanızı önerir . Bu, Runtastic’i egzersiz yaparken sesli kitapları veya podcast’leri dinlemeyi seven kişiler için mükemmel bir uygulama… “Story Running” 1 dolarlık hikayeleri indirmenize izin verir ve her parça yaklaşık 40 dakika sürer, böylece koşu ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyar. Uygulama hem Android Wear hem de Apple Watch için optimize edilmiştir .

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı