Microsoft’un Yeni Tableti: Surface Go!

Herkese Selamlar! Bu yazımda Microsoft tarafından üretilen tablet Surface Go hakkında yazıyorum. Tablet kullanımı ülkemizde özellikle çocuk denilebilecek yaş grubunda oldukça yüksek. Kabaca bilgisayarın portatif hali denebilecek olan cihazlar taşınılabilirliğinin kolay oluşu ve sundukları hız sayesinde çok tutuldu. Asus, Lenovo ve Apple gibi birçok firma tablet üretimini sürdürürken Microsoft da piyasa da yeni cihazlarıyla bir hamle gerçekleştirmiş durumda.

İlk olarak ABD’de ön siparişe çıkan Surface Go adlı cihaz 25 ülkede daha bulunuyor. Avusturya, Yeni Zelanda, Hong Kong, Tayvan, İspanya ve Almanya gibi ülkelere gönderimi yapılan cihaz henüz ülkemizde satışa sunulmadı. Fakat cihazı yakın bir zaman içerisinde ülkemizde de görebileceğiz.

Peki Surface Go için Bizi Nasıl Bir Fiyatlandırma Bekliyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Yigit Can Türk

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı