Kullanabileceğiniz En İyi 5 Bitcoin Cüzdan Uygulaması! - Moblobi.com
Mobil

Kullanabileceğiniz En İyi 5 Bitcoin Cüzdan Uygulaması!

Bitcoin ile ilgilenenlerin kullanabilecekleri dijital cüzdan uygulamaları neler? En iyi Bitcoin cüzdan uygulamaları, haberimizde...


Bitcoin şimdilerin popüler elektronik para birimi. Para elektronik olunca Bitcoin sahiplerinin cüzdanları da haliyle dijital oluyor. Bitcoin sahiplerinin dijital cüzdanlarını yönetebilmelerine yardımcı olacak birçok mobil uygulama geliştirildi. Android ve iOS için en iyi dijital cüzdan uygulamaları, haberimizde…

Android ve iOS cihaz kullananlar için en iyi Bitcoin uygulamaları:

1- Mycelium

Mycelium uygulaması Android ve iOS cihazlarla uyumlu çalışan bir dijital cüzdan. Uygulamada cüzdanın kurulumu ve yedeklenmesi ile ilgili açık talimatlar yer alıyor. Mycelium açık kaynaklı olduğu için kullanıcılar internet sitesine kolayca erişim sağlayabiliyorlar. Ancak uygulamada güvenlik faktörünü engelleyen 2 faktörlü kimlik doğrulaması özelliği bulunmuyor.

 2- BRD Cüzdan

BRD Bitcoin Cüzdan uygulaması daha temel aşamasında olan kullanıcılara hitap ediyor. Uygulamada dokunmatik kimlik girişi özelliği bulunuyor. Bitcoin ağı doğrudan cüzdanla bağlantı kuruyor. Eğer uygulamada bir problem yaşarsanız, dahili müşteri destek tesisine başvurabiliyorsunuz. Zaman zaman donma sorununun gerçekleştiği Bitcon uygulamasında da iki faktörlü kimlik doğrulaması bulunmuyor.

3- Airbitz

AirBitz, otomatik yedekleme yapma özelliği ile öne çıkıyor. Bitcoin’leri satın alabiliyor ve dijital cüzdanınızda depolayabiliyorsunuz. AirBitz uygulaması kullanıcıların yakınlarda Bitcoin’i destekleyen kuruluşlarla işlem yapmalarını sağlayan çeşitli işletmelerle bağlantı kuruyor.

4- Blockchain

Normal şifreleme işlemlerinin yanı sıra Blockchain uygulaması, Forex Akademisi gibi güvenilir borsalar, bir güvenlik merkezi ve işlem ücretlerini ayarlama esnekliği gibi hizmetler de sunuyor. Blockchain uygulamasıyla kripto para birimlerini doğrudan cüzdanlardan alıp satabilirsiniz. Ayrıca, her işlemden sonra, gizlilik için otomatik olarak yeni bir cüzdan oluşturuluyor.

 5- Jaxx Liberty Blockchain Cüzdanı

Jaxx uygulaması, yeni başlayanlar için blockchain teknolojisini basitleştiriyor. Diğer birçok uygulamanın aksine, Jaxx yedi farklı kripto para birimi varlığını da destekliyor.

Peki sizin kullandığınız dijital cüzdan veya bitcoin uygulamaları neler? Bitcoinin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • 4 Adımda Bitcoin Nasıl Alınır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Evde Kağıt Geri Dönüşümü Nasıl Yapılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Facebook Hesabınızdan Nasıl Para Kazanabilirsiniz? haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı