Konsantre Olmanın Ve Uyumanın Mobil Yolu Bulundu!

Evet yanlış duymadınız. Konsantre olmak ve uyumak artık sandığınızdan daha kolay. Peki böyle bir şey nasıl mümkün olabilir? Tide sayesinde mümkün olabilir.

Tide uyumakta veya konsantre olmakta zorluk çekenler için daima yanlarında olabilecek akıllı telefonları sayesinde onlara yardımda bulunuyor.

İnsanların hayatlarında seslerin büyük bir yer kapladığı ve ifade ettiği kaçınılmaz bir durum. Yalnız kaldığımız zamanlar bile fark edilmese de kimi zamanlar arka plandaki seslerin yoğunluğu son derece rahatsız edebiliyor. İşte Tide bu sırada kullanıcıların imdadına yetişiyor.

Hem fiziksel hem de kişisel olarak sağlığa yönelik bir uygulama tasarımı sunan Tide beyaz ses adı verilen doğal seslerle gündelik hayatın stresinden ve yorgunluğundan insanlara daha kolay konsantre olmalarını sağlayan bir icat vaat ediyor.

Peki bu uygulama neler sunuyor, size nasıl yardımcı oluyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler

Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı