Karışan Kulaklık ve Kablo Derdi Sona Erdi! - Moblobi.com
Mobil

Karışan Kulaklık ve Kablo Derdi Sona Erdi!


Teknolojinin hayatımıza getirdiği en güzel şeylerden biri de müziğin artık daha erişilebilir olması oldu. Gün içerisinde müzikdinlemeyen neredeyse yok denecek kadar az. Araba kullanırken, metroda, otobüste müzikuygulamalarımız adeta yol arkadaşımız olmuş durumda. Çoğunlukla akıllı telefonlarımızdan dinlediğimiz için de kulaklık larımız oldukça önemli hale geliyor. Yalnız özellikle toplu taşımalarda dolaşan kulaklıklar yol boyunca onu açmaya uğraşmamıza sebep oluyor.

Kulaklıklar dolaştığından veya sürekli katlandığından dolayı da genellikle çok çabuk bozuluyor. Aynı durum şarj kablolarımız için de aslında geçerli. Ama teknolojikulaklıklarımızın ve şarj kablolarımızın dolaşmaması ve bundan dolayı da çabuk bozulmaması ve daha uzun ömürlü olması için çok basit bir çözüm yol buldu. Nasıl mı? İşte detaylar…

Artık karışık kablolara veda etmeye hazırlanabiliriz. Karışmayan, katlanmayan kulaklık kablolarımız ve şarj kablolarımız sayesinde de ömürleri de uzamış olacak ve aslında bize maliyet avantajı da yaratacak. Bunların hepsi bir kulaklık ve kabloorganizatörü sayesinde gerçekleşiyor olacak. Bu kulaklık kablo toplarlayıcısı diğer bir değişle kulaklık organizatörünün adı Gary.

Gary telefon kulaklığınızı güvenli ve dolaşmayan bir durumda tutabilmenizi sağlıyor. Bu sayede toparlanan kulaklıklarınızı çantanıza kolayca ve kaygısız bir şekilde atabiliyorsunuz. Aslında sadece telefon kulaklıklarınız demekle bu cihaza haksızlık etmeyelim. Gary adı verilen bu cihaz aslında telefon şarjcihazınızdan, kulaklıklarınıza kadar tüm kablolarınızı toparlayabiliyor ve düzenli tutmanızı sağlıyor.

Peki bu cihaz nasıl kullanılıyor? Merak edenler için detaylar ve video haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı