Karışan Kulaklık ve Kablo Derdi Sona Erdi!

Teknolojinin hayatımıza getirdiği en güzel şeylerden biri de müziğin artık daha erişilebilir olması oldu. Gün içerisinde müzik dinlemeyen neredeyse yok denecek kadar az. Araba kullanırken, metroda, otobüste müzik uygulamalarımız adeta yol arkadaşımız olmuş durumda. Çoğunlukla akıllı telefonlarımızdan dinlediğimiz için de kulaklık larımız oldukça önemli hale geliyor. Yalnız özellikle toplu taşımalarda dolaşan kulaklıklar yol boyunca onu açmaya uğraşmamıza sebep oluyor.

Kulaklıklar dolaştığından veya sürekli katlandığından dolayı da genellikle çok çabuk bozuluyor. Aynı durum şarj kablolarımız için de aslında geçerli. Ama teknoloji kulaklıklarımızın ve şarj kablolarımızın dolaşmaması ve bundan dolayı da çabuk bozulmaması ve daha uzun ömürlü olması için çok basit bir çözüm yol buldu. Nasıl mı? İşte detaylar…

Artık karışık kablolara veda etmeye hazırlanabiliriz. Karışmayan, katlanmayan kulaklık kablolarımız ve şarj kablolarımız sayesinde de ömürleri de uzamış olacak ve aslında bize maliyet avantajı da yaratacak. Bunların hepsi bir kulaklık ve kablo organizatörü sayesinde gerçekleşiyor olacak. Bu kulaklık kablo toplarlayıcısı diğer bir değişle kulaklık organizatörünün adı Gary.

Gary telefon kulaklığınızı güvenli ve dolaşmayan bir durumda tutabilmenizi sağlıyor. Bu sayede toparlanan kulaklıklarınızı çantanıza kolayca ve kaygısız bir şekilde atabiliyorsunuz. Aslında sadece telefon kulaklıklarınız demekle bu cihaza haksızlık etmeyelim. Gary adı verilen bu cihaz aslında telefon şarj cihazınızdan, kulaklıklarınıza kadar tüm kablolarınızı toparlayabiliyor ve düzenli tutmanızı sağlıyor.

Peki bu cihaz nasıl kullanılıyor? Merak edenler için detaylar ve video haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı