Kadınlar için Geliştirilen Spor Uygulaması!

Sadece kadınlar için geliştirilen spor uygulaması hangisi? Spor uygulaması hangi ilginç özelliklere sahip? Haberimizde...

Online olarak evde spor yapabilmemiz için geliştirilen pek çok egzersiz uygulaması ve mobil uygulama var. Geliştirilen bir spor uygulaması ise sadece kadınlara yönelik spor egzersizlerini barındırıyor. Kadınlar için geliştirilen ilginç spor uygulaması, haberimizde…

Kadınlar için geliştirilen spor uygulaması: Shock

Kadınlara yönelik egzersiz hareketlerinin yer aldığı uygulamanın adı Shock. Spor uygulamasının mottosu ise kadınların sınırlarını zorlaması. iOS cihazlarda uyumlu bir şekilde çalışan bu uygulamada kullanıcılar sanki her an yanlarında bir spor koçu varmış gibi hissedebiliyorlar.

Uygulama içerisinde bölüm bölüm tüm vücudunuzu çalıştırabilmeniz mümkün. Yaptığınız her egzersiz bir öncekinden farklı oluyor. Hareketler, yapılan egzersizlerin süresi, haftada kaç egzersiz yapılacağı, kullanacağınız ekipmanın tipi değiştiriliyor. Egzersizi değiştirme vakti geldiğinde ise kullanıcı sesli bildirimler, titreşimler ve el bileği kılavuzları ile bilgilendiriliyor. Böylece sürekli değişen egzersizlerle, spor yapmaktan sıkılmamış oluyorsunuz.

Yeni spor yapmaya başlayanlar veya ileri seviyedeki sporcular için farklı tipteki egzersizlere mobil uygulamada yer verilmiş. Böylece hem yeni başlayanlara  kendilerini geliştirmeleri için bir fırsat sunmuş oluyor hem de ileri seviyeler içinde kendilerine meydan okumalarını sağlıyor.

Söz konusu uygulamayı daha da kişiselleştirmek istiyorsanız; fitness hedeflerinizi, seviyelerinizi, kişisel ayrıntılarınızı girerek fitness eğitmenleri tarafından düzenlenmiş özel bir egzersiz programı da başlatabilirsiniz.  Ayrıca uygulama sizin kalp atış hızınızı izleme özelliğine de sahip. Ama  bunun için Apple Watch sahibi olmanız gerekiyor. Çünkü, uygulama sadece Apple Watch ile entegre olarak çalışıyor.

Uygulama ayrıca antrenmanlar sırasında dinlemek için çeşitli playlistler sunuyor. Bu arada şu detayı da hemen paylaşalım: Shock adı verilen bu uygulama ücretsiz ancak devamlı kullanım için abone olmanız gerekiyor. Uygulama başlangıç aşaması için 7 günlük ücretsiz bir deneyim imkanı veriyor. Egzersizler için ise kullanıcıya abonelik planları sunuyor. Aylık, üç aylık ve yıllık olmak üzere 3 farklı abonelik sistemi bulunuyor.

Peki siz hangi spor uygulamasını kullanıyorsunuz? Spor salonuna gitmek mi yoksa evden spor yapmak mı daha etkili oluyor? Yorumlar kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Kadınların En Çok Kullandığı 10 Akıllı Saat!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Spor Yapanlar için En İyi 5 Fitness Bilekliği!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Kadınlar için Periyot Takip Uygulamaları!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Nur Hayta

Nur Hayta

İstanbul Medipol Üniversitesi Reklamcılık 4. Sınıf öğrencisiyim. Merakımın getirdiği dürtü ile araştırmayı öğrenmeyi ilke edindim kendime. Sanat ve edebiyat ise hayatımın vazgeçilmezi. Hayatın tek bir işle uğraşmak için çok kısa olduğunu düşünüyorum ve yaşamımı olabildiğince keyifli çeşitli aktiviteler ile doldurmaya çalışıyorum. Moblobi.com da ki köşemi takip ederek teknoloji dünyasındaki gelişmeleri benimle beraber öğrenebilirsiniz. Köşemi takipte kalın! https://moblobi.com/author/nur-hayta/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı