İşte Microsoft'un Katlanabilir Telefonu! - Moblobi.com
Mobil

İşte Microsoft’un Katlanabilir Telefonu!


Microsoft ’tan şaşırtan bir girişim daha. Katlanabilir ekranlı telefonlar üzerinde çalışan kurum araştırmalarına devam ediyor ve bu konu hakkında patent alma çabası içerisinde. Peki bu telefonun şaşırtmasının sebebi ve özellikleri neler biraz bakalım…

Normal telefonlardan farkı elbette ki katlanabilir olması… Peki bildiğimiz katlanabilir telefonlardan farkı da katlanabilir olmasının dışında bir de tek ekranlı olması. Microsoft’un geçtiğimiz son dönemlerde adından sıkça bahsedilen ancak bir türlü faaliyete geçirilemeyen Andromeda isimli cihazı, artık yepyeni bir patentle karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Patentte Microsoft‘un daha iyi özelliklere sahip katlanabilir bir telefon için mücadele ettiğini biliyoruz. Peki diğerlerinden ayıran özellikleri ne?

Microsoft’un bu katlanabilir ekranlı telefonunda; daha önceki katlanan üç ekranın tam aksine bu defa üç ekran yerine sadece tek bir ekran var. Ekranın özelliklerinden sizler için kısaca bahsedelim. 360 derecelik bir açı kullanmak yerine, sadece belirli ve aynı hareketlerle bu işlevini tamamlayabiliyor.

Peki Microsoft bu telefonlardaki hangi özellik konusunda endişe duyuyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı