Görüntülü Konuşma Yapabileceğiniz 7 Uygulama! - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.com
Mobil

Görüntülü Konuşma Yapabileceğiniz 7 Uygulama!

İşinize yarayacak 7 görüntülü konuşma uygulaması...


  • Zoom

Zoomuygulaması web seminerleri, video ve sesli konferans yapabileceğiniz bir uygulama. Ücretsiz olan bu uygulamayı masaüstü cihazınızdan veya mobil cihazlarınızdan kullanabilirsiniz.

Birebir konuşmalarda sınır belirtmeyen Zoom uygulaması grup konuşmalarına 40 dakikalık bir sınır getirmiş. Ve grup konuşmalarına en fazla 100 kişi katılabiliyor. Şunu da belirtmeliyiz ki ; Kısa bir zaman önce Zoomuygulaması, New York’ta 1 milyon öğrenciye güvenlik ihlali iddiasıyla yasaklandı.

  • Facebook Messenger

Facebook Messenger’in asıl amacı mesajlaşmak olsa da uygulamayı, görüntülü ve sesli konuşmalar için de kullanabilirsiniz. Facebook Messenger uygulamasında tek kişiyle veya grupla görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın diğer bir çok uygulamadan farkı ise grup konuşmalarında katılımcı sınırının olmaması.

  • Skype

Skype uygulaması, Microsoft’a ait bir uygulama. Diğer uygulamalarda olduğu gibi mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma özellikleri bulunuyor. Skype uygulamasını Android ve IOS kullanıcıları gerek telefonlarından gerek Windows ve Mac cihazlarından kullanabilirler.

Skype ile sesli konuşmalarda en fazla 50 kişiyle aynı anda konuşabiliyorken; görüntülü konuşmalarda bu sayı kullandığınız cihaza bağlı olarak değişiyor. Ayrıca görüntülü sohbetlerinizi kayıt altına alabilir; kaydedebilir, başlık ve altyazılar da ekleyebilirsiniz.

Peki siz görüntülü konuşma yaparken hangi mesajlaşma uygulamasını tercih ediyorsunuz. Yorumlarda paylaşınız.

İlginizi Çekebilir!

  • FaceTime Nedir Ve Nasıl Kullanılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Google Duo ile Nasıl Görüntülü Konuşabilirsiniz?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Facebook’ta Canlı Yayın Nasıl Yapılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Önceki sayfa12
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı