Görme Engelini Ortadan Kaldıran Uygulama! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


Görme Engelini Ortadan Kaldıran Uygulama!

Sizinle bu konuda kendi tecrübelemiş olduğum deneyimimi paylaşmaktan mutluluk duyarım. Bundan yaklaşık bir sene önce Be My Eyes uygulamasını kullanarak görme engelli bir bireyin Windows penceresinde oturum açmasına yardımcı olmuştum. İnanın hiç tanımadığınız bir kişiye bile Be My Eyes uygulaması aracılığıyla yardım edebilmiş olmanın verdiği iç huzur ve yüzde oluşturduğu gülümseme çok özel bir duygu. İhtiyacı olan insanlara yardım etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bize düşen uygulanışı basit olan böyle adımlarla yardımımızı bekleyen bireylere ulaşarak onların hayatlarını kolaylaştırmaktır. Sonuçta yardımın küçüğü büyüğü olmaz. Unutulmamalıdır ki her insan birer engelli adayıdır!

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN:

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir