Gezginlere Tasarruf Sağlayan Seyahat Uygulaması!

Yolculukta sorun ve ihtiyaçlarınızı gideren; zaman ve para tasarrufu yapmanızı sağlayan ilginç seyahat uygulaması, haberimizde…

Seyahat etmeyi hemen hemen herkes sever. Fakat seyahat sırasında ne yazık ki hepimizin bazı problemler yaşayabiliyoruz. Ya da yolculuk anında bazı ihtiyaçlarımız olabiliyor. Bu durumlarda yardımcı olacak bazı seyahat uygulamaları bulunuyor. Yolculukta hem bu sorun ve ihtiyaçlarınızı gideren hem de zaman ve para tasarrufu yapmanızı sağlayan ilginç seyahat uygulaması, haberimizde…

İlginç seyahat uygulaması ile neler yapabiliyorsunuz?

Günümüzde her şey artık teknolojik olarak internet sayesinde ve cebimizdeki telefonlar ile ilerliyor. Seyahatlerimiz de buna dahil. Önceden yer yön bulmakta veya aradığımız bir mekanı bulmakta bile güçlük çekiyorduk. Yetersiz ve doğru olmayan sinyaller, eksik veri ve bilgiler, bilgiye zamanında ulaşmamızı etkileyen en önemli faktörler arasında yer alıyordu. Günümüzde ise artık gitmek istediğimiz yere kaç dakikada, hangi araçlarla gidebileceğimizi; hatta çevresinde ve yol güzergahında neler var bunları bile görmemizi mümkün kılan pek çok seyahat uygulaması bulunuyor. Seyahat sırasında yardımcı olan uygulamalardan biri de Pilot Flying J adlı uygulama.

Pilot Flying J ile bulunmuş olduğunuz konuma göre bir rota belirleyebiliyorsunuz. Yol üzerindeki yakıt, tuvalet, yiyecek gibi birçok bilgiye erişim sağlayabiliyorsunuz. Özellikle profesyonel sürücüler ve gezginler için oldukça kullanışlı olabilir. Örneğin uzun bir yolculuktaysanız ve duş almaya ihtiyacınız var. Bunun için de bir otele gidip temizlenecek zamanınız yok ya da bulunduğunuz şehre de hakim değilsiniz. Pilot Flying J adlı bu uygulama sizin bu sorununuzu çözecek önerileri bulmanıza yardımcı oluyor.

Uygulama nasıl tasarruf sağlıyor?

Uygulamanın amacı, seyahate çıkan ve bazı ihtiyaçları olan kullanıcılarının zamanlarını ve paralarını doğru bir şekilde kullanmalarını sağlamak. Uygulama, kullanıcı olmak için bazı seçenekler sunuyor. Bunlar: profesyonel sürücü, otomatik gezgin ve eğlence aracı kullanıcısı olarak önümüze çıkıyor. Bu seçeneklerden size uygun olanı tanımladığınızda, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulama özelleştiriliyor.

Pilot Flying J adlı bu uygulama, yaptığınız tüm dijital işlemlerin makbuzlarını 18 ay boyunca saklı tutuyor. Bu da kullanıcıların seyahat harcamalarına rahatlıkla ulaşmalarını sağlıyor. Ayrıca, otopark bulmanıza da yardımcı oluyor. Bu özellik uzun yol ve kamyon şöförleri için oldukça kullanışlı. Pilot Flying J adlı bu uygulama, mobil yakıt olanağı imkanı sunuyor. Böylece ön provizyon alarak benzincide zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Ayrıca dizel satın aldığınızda puan ve kredi de kazanıyorsunuz. Uygulama kullanıcılarına belirli dönemlerde, yoldayken tasarruf etmelerini sağlayacak, fırsatlar ve kampanyalar da sunuyor.

Uygulama özellikle Kuzey Amerika’daki gezginler tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Günde 1.6 milyondan fazla kullanıcıya hizmet sunabilmek adına seyahat merkezlerini bünyesinde toplayarak, skalasını genişletmeye devam ediyor. Uygulamayı aslında ilk derecelendirilmesinde 2.7 almış. Ancak yapılan güncellemeler ve geliştirmeler ile bu puanı 4,7’ye çıkarmış. Bunu da sürücülerin ihtiyaçlarını dinleyerek uygulamaya ekledikleri özellikler sayesinde başarmış.

Peki siz yolculuk veya seyahat uygulaması kullanıyor musunuz? Sizin kullandığınız uygulamalar hangileri? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Tatilde Elektronik Cihazlarınızı Nasıl Koruyabilirsiniz?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Seyahat Sevenlere Yardımcı Olacak 3 Uygulama!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Tatilde Yanınıza Almanız Gereken Teknolojik Cihazlar!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Büşra Öztürk

Büşra Öztürk

Merhaba, ben Büşra. Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum. Gelişen dünyamızdaki dijitalleşmeye entegre olmaya çalışan, gezmeyi, okumayı ve araştırmayı seven bir bireyim. Güncel haberlerden haberdar olmak için sizleri Moblobi köşeme bekliyorum. https://moblobi.com/author/busra-ozturk/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı