Game of Thrones Oynayanlar için 10 İpucu!

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones'un bir oyunu da mevcut. Game of Thrones oyunu oynayanlar için 10 püf noktası, haberimizde...

Çinli oyun geliştiricisi Yoozoo tarafından geliştirilen ve 2019 yılında piyasaya sürülen lisanslı Game of Thrones oyunu, oyun severler ve dizinin hayranları için farklı bir deneyim sunuyor. Bu oyunu oynamayı sevenler için 10 püf noktası, haberimizde…

Game of Thrones oyunu için 10 ipucu:

1- Game of Thrones oyununa nasıl erişebilirsiniz?

Web tabanlı bir oyun olmasına rağmen Game of Thrones oyununu sadece tarayıcınız ile değil Steam, GTarcade gibi platformları bilgisayarınıza kurarak indirebilirsiniz.

2- Oyunun tanıtım arayüzü

Oyuna yeni başlarken sizi Melisandre karşılıyor. Bu tanıtım arayüzünde nasıl ordu kuracağınız, bina yapacağınız gibi temel bilgileri ve savaş stratejilerini öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda buradan ses, görüntü, bildirim gibi ayarlara ulaşarak düzenlemeler yapabilirsiniz.

3- Hızlandırma

İnşaat, eğitim, araştırma gibi birçok alanda hızlandırma yapabilirsiniz. Bu hızlandırmaları yaparak daha hızlı seviye atlayabilirsiniz. Bunun dışında hızlandırmayı kullandığınız için ekstra ödülleri de kapabilirsiniz. Ayrıca hızlandırmayı kullanmak için gerçek para harcamanıza da gerek yok. Ücretsiz yollarla da bunu yapabilirsiniz.

4- Günlük Ödüller

Oyunun son derece aktif bir ödül sistemi var. Görevleri gerçekleştirdikçe bu ödülleri kazanıyorsunuz. Bu görevler bir sohbete mesaj yazma gibi basit olabiliyorken oyun ilerledikçe komplike de olabiliyor. Bu görevleri yapmak gelişiminiz için faydalı olduğundan, “Aktif Ödüller” kısmındaki diğer görevleri kontrol edebilir ve ödüllerinizi toplayabilirsiniz.

5- İttifak kurmaya çalışın

Game of Thrones oyununda bir ittifaka katılmak oyun deneyiminize olumlu yönde etki ediyor. Bu şekilde daha fazla ödüle ve göreve erişme şansınız oluyor. Başka bir oyuncunun sizin kalenize saldırması durumunda ittifakınız size yardıma gelebiliyor. Her ittifakın kuralları olabileceğinden bunlara dikkat etmek sizin faydanıza olabilir.

game of thrones oyunu ipucu moblobi

6- Lord ve Kumandanlar

Kumandanlar ile savaşa katıldığınızdan dolayı kumandanların gelişmesi ve seviye atlaması çok önemlidir. Kumandanların seviyesini atlatmak için de Lordunuzun seviyesinin artması gerekir. Araştırma görevlerini tamamlamak, ittifak görevlerini gerçekleştirmek Lordunuzun seviye atlamasına yardımcı olacaktır.

7- Etkinlikler

Belirli aralıklarla olan etkinliklere katılmanın size hızlandırma gibi birçok faydası olacaktır. Ayrıca etkinlikler sayesinde farklı karakterleri açabilirsiniz.

8- Seferler

Seferler lordunuzun seviyesini arttırmak ve demircinizin işleyebileceği malzemeler açısından önem arz ediyor. Seferler dışında yeni alanları açmak da önemli. Hikaye görevlerinin bir kısmı olduğu için zaten yeni yerler açmaya başlıyorsunuz. Bunun önemi ise ilerledikçe sağlam ödüller kazanmak ve bir şeyler inşa etmek için daha fazla alanınız olması. Bu da ordunuzun sayısını arttırmak, odun miktarınızın artması gibi birçok imkanı sağlıyor.

9- Melissandre

Kumandanlık yetenekleri ile inşaat ve birçok alanda hızlandırma sağladığı için Melissandre’ye sahip olmak oyuncuları önemli bir noktaya getiriyor. Melissandre için zaman zaman özel teklifler oluyor. Bu yüzden bu teklifleri bekleyip onu satın alabilirsiniz.

10- Raporlara dikkat edin

Raporlar, savaşları kazanıp kazanmadığınız, gece size kimlerin saldırdığı gibi önemli bilgileri içeriyor. Raporlara dikkat etmek gelişmeniz açısından yardımcı olacaktır.

Peki siz Game of Thrones oyunu oynuyor musunuz? Sizin verebileceğiniz farklı tüyalar var mı? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabileceğiniz 10 Online Oyun!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Yaratıcı Oyun Nickleri Nasıl Oluşturulur?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Zoom’da Oynayabileceğiniz 6 Eğlenceli Oyun!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Serhat Dadak

Serhat Dadak

Merhaba ben Serhat. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İşletme okuyorum. Dijital pazarlamaya ilgim var ve bu konuda kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Bunun dışında eski müziklere ve filmlere büyük bir ilgim var. Ayrıca psikoloji ve 2. Dünya Savaşı hakkında okumalar yapmayı seviyorum. Moblobi.com'daki köşemi takipte kalın!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı